Robert Lewandowski

i

Autor: East News Robert Lewandowski

Wyjątkowe nagranie

Robert Lewandowski zabrał głos po debiucie. Nagranie w mig stało się hitem! Czyste szaleństwo

2022-07-24 12:14

Lepszej okazji na debiut w FC Barcelona Robert Lewandowski wyobrazić sobie nie mógł. Jego pierwsze spotkanie w nowych barwach przypadło na El Clasico. Starcie Blaugrany z Realem Madryt zawsze przykuwają uwagę fanów. Polak na boisku spędził 45 minut, a po spotkaniu nagrał krótki filmik ze słowami skierowanymi do kibiców Dumy Katalonii. Wideo od razu stało się hitem.

Wokół Roberta Lewandowskiego i jego przejścia do Barcelony był ogromny szum medialny. Właściwie nadal trwa, bo atmosfera związana z transferem Polaka wciąż jest gorąca. Zwłaszcza, że w niedzielny poranek zadebiutował w nowych barwach. Lewandowski miał okazję zagrać przeciwko Realowi Madryt w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Las Vegas.

Xavi wprost o Lewandowskim! Wypowiedź nie pozostawiająca wątpliwości, to wiele mówi o Polaku

Lewandowski na gorąco po debiucie. Nagranie hitem

Kapitan biało-czerwonych zagrał całą pierwszą połowę, po czym został zmieniony. Debiut można uznać za w miarę udany, bo Lewandowski pokazał się w kilku sytuacjach, a także oddał dwa groźne strzały. Na pewno upłynie jeszcze trochę czasu, nim dokładnie pozna się z kolegami z drużyny i będzie mógł grać z nimi "na pamięć".

Kibice przeżyli szok patrząc na Lewandowskiego. Tego nikt się nie spodziewał, nietypowa sytuacja

Ale w wielu opiniach w Internecie można było przeczytać, że występ Lewandowskiego był obiecujący. Teraz z każdym spotkaniem powinno być tylko lepiej. Rzecz jasna nie brakuje licznych komentarzy odnośnie debiutu Polaka. Niedługo po spotkaniu sam zawodnik postanowił zabrać głos i nagrał specjalne wideo opublikowane w mediach społecznościowych.

- Cześć Culers (sympatycy Barcelony - przyp.red.)! Tutaj Robert, jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być tutaj i że mogłem zagrać pierwszy mecz w Las Vegas. Dziękuję za wasze wsparcie - powiedział Lewandowski i pokazał tłum szalejących fanów za jego plecami. Nagranie szybko stało się hitem i zostało polubione przez milion fanów.

Sarius przed walką na FAME MMA 15
Listen to "ROZCZAROWANIE? Pierwszy mecz Lewandowskiego w Barcelonie. Oceny/komentarze." on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze