Robert Lewandowski

i

Autor: FC Barceolna/Instagram

Popisówka Lewego

Robert Lewandowski zaskoczył kolegów z FC Barcelona. Nagranie upublicznili w sieci, znowu to zrobił

2022-07-22 9:25

Na ten transfer kibice czekali z wielką niecierpliwością. W końcu możemy już mówić o tym wprost - Robert Lewandowski jest piłkarzem FC Barcelona i wszystko wskazuje na to, że świetnie się czuje w nowym otoczeniu. Ostatnio Lewy postanowił nieco zaskoczyć kibiców. Nagranie z tej sytuacji zostało upublicznione w sieci. Znowu to zrobił! I znowu zachwycił.

Nie od dziś wiemy, że Robert Lewandowski ma niesamowity dryg do zdobywania bramek. Najlepszy piłkarz świata ma strzelać gole w barwach nowego klubu. FC Barcelona chce liczyć na kilkadziesiąt bramek w sezonie w wykonaniu świetnego snajpera. Lewy jest już w Miami, gdzie spędza pierwsze dni z nowymi kolegami. Pierwsze informacje wskazują na to, że czuje się tam naprawdę dobrze. Ciekawe wideo pojawiło się w mediach społecznościowych Pierre'a-Emericka Aubameyanga.

Joan Laporta zaskoczył Lewandowskiego! Prezes Barcelony podjął wyzwanie, tego nie spodziewał się nikt

Robert Lewandowski zaskoczył kolegów z Barcelony tańcem

Polscy kibice wiedzą od dawna, że Robert Lewandowski potrafi znakomicie tańczyć. Drygiem do ruszania się w rytm muzyki chwalił się nie raz! Kibice doskonale kojarzą także jego tańce z TikToka, które zgarniały setki tysięcy polubień. Teraz tanecznymi umiejętnościami pochwalił się przed nowymi kolegami.

Pierre-Emerick Aubameyang nagrał na InstagramStories krótki film z koncertu, na który wybrali się piłkarze Barcelony. Widać na nim kocie ruchy i gesty rękami Roberta Lewandowskiego. Jeśli z podobnym luzem będzie ruszał się po boiskach La Liga, jesteśmy spokojni o sukces.

Wtopa FC Barcelona podczas prezentacji Lewandowskiego! Te sceny obiegły świat, konsternacja polskiego piłkarza

Robert Lewandowski w FC Barcelona. Szczegóły umowy

Robert Lewandowski trafił w ostatnich dniach do Barcelony po długiej sadze transferowej. "Duma Katalonii" miała zapłacić za niego 45 milionów euro, a kolejne 5 milionów ma trafić w formie bonusów. Lewandowski miał podpisać trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. Ma zarabiać około 9 milionów.

MŚ u USA. Medalista olimpijski odpada w eliminacjach

QUIZ. Co wiesz o Robercie Lewandowskim? Prawdziwi kibice nie będą mieli żadnych problemów z odpowiedzią na te pytania.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze