Skrytykował VAR i zostanie ukarany?! Grozi mu KILKANAŚCIE meczów zawieszenia

2020-10-27 17:50
Ronald Koeman
Autor: East News Ronald Koeman

Narzekanie na prace sędziów nie jest niczym nowym w środowisku piłkarskim. Wielu piłkarzy lub trenerów lubi czasami zrzucić winę na arbitrów za to, że spotkanie nie zakończyło się zwycięstwem danego klubu. Czasami zarzuty pod adresem sędziów są wyssane z palca, jednak zdarzają się przypadki, w którym są one zasadne. Krytyki jednak nikt nie lubi przyjmować, dlatego takie insynuacje kończą się często karami. Tam może być również w przypadku Ronalda Koemana, który skrytykował system VAR w czasie ostatniego El Clasico.

Sędziowie często znajdują się na celowniku piłkarzy i trenerów, którzy chętnie wytykają im błędy i komentują wykonywaną przez nią pracę. Swoimi przemyśleniami na ten temat postanowił podzielić się także Ronald Koeman, nowy trener FC Barcelony po przegranym meczu z Realem Madryt, które odbyło się w miniony weekend 24 października. Holender nie oszczędzał w słowach i stwierdził, że systemu VAR używa się tylko przeciwko FC Barcelonie. Z pozoru niczym nie wyróżniająca się wypowiedź może jednak dostarczyć trenerowi Blaugrany sporo nieprzyjemności. Komitet ds. rozgrywek La Liga przyjrzy się bowiem tej wypowiedzi, a Holender może zostać ukarany za "podawanie w wątpliwość sprawiedliwości sędziów". Jeśli komitet uzna, że Koemanowi należy się kara, może on zostać zawieszony na okres od 4 do 12 kolejnych spotkań. 

Radwańska zareagowała na zakaz ABORCJI. Tym ZDJĘCIEM rozwścieczy tysiące osób

Ukarany może zostać także członek zarządu Dumy Katalonii, Xavier Vilajoana, który również nie przebierając w słowach kazał arbitrowi prowadzącemu El Clasico wypier*****. 

ODWOŁANO trzy mecze Pucharu Polski. Hit Widzew Łódź - Legia Warszawa w innym terminie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze