Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską

i

Autor: INSTAGRAM

Taniec obiegł internet!

Pierwszy taniec Lewandowskich na ich drugim weselu. Zobacz jak wyglądał

2023-07-08 21:00

Robert Lewandowski wraz ze swoją żoną, Anną, postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Po uroczystości, najsłynniejsza para urządziła przyjęcie, na którym nie brakowało także tańca. Żona piłkarza Barcelony postanowiła pochwalić się ich wspólnym tańcem, który spotkał się z niesamowitym odbiorem ze strony fanów. Mamy nagranie!

Anna i Robert Lewandowscy zaskoczyli swoich fanów. Z okazji 10 rocznicy ślubu najsłynniejsze polskie małżeństwo zdecydowało się odnowić swoją przysięgę małżeńską i ogłosili to dopiero po fakcie na swoich mediach społecznościowych. Z okazji tak podniosłej okazji, małżeństwo zorganizowało imprezę, na której bawili się słynni przyjaciele i znajomi Lewandowskich, a sam piłkarz wraz z żoną pokazali swoje umiejętności taneczne. Nie da się ukryć, że ich show zrobiło duże wrażenie na internautach.

Robert i Anna Lewandowscy zrobili prawdziwe show. Ich taniec przyciągnął uwagę internautów

Na imprezie z okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej bawiły się takie sławy jak Sławomir Peszko, Wojciech Szczęsny z żoną Mariną, raper Quebonafide, czy też koledzy Lewandowskiego z drużyny Barcelony. Przed taką publicznością Anna Lewandowska wraz z mężem pokazali swoje umiejętności taneczne, którymi pochwaliła się sama trenerka, zamieszczając nagranie na swoich mediach społecznościowych. Ich umiejętności poruszania się zrobiły duże wrażenie.

- Wow - skomentowała krótko Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki.

Aby zobaczyć zdjęcia z odnowienia przysięgi małżeńskiej przez Lewandowskich, przejdź do galerii zamieszczonej w tekście.

Listen on Spreaker.
Najnowsze