Shakira Pique

i

Autor: East News

Piorą brudy w mediach

Tak zareagował Pique, gdy usłyszał nową piosenkę Shakiry. Publicznie piorą brudy! Robi się gorąco

2023-01-13 19:28

Od wielu miesięcy głośno o nowym związku Gerarda Pique. Jedna z legend Barcelony znalazła nową ukochaną. Piłkarz spotyka się z dużo młodszą partnerką. Brudy publicznie postanowiła wyprać dotknięta tą sprawą Shakira. Piosenkarka, do której wzdycha wielu fanów, postanowiła nagrać wyjątkowy utwór. Wielu odebrało go jako... diss na Pique. Wiemy, jak zareagować miał na tę piosenkę sam pikarz.

Shakira zszokowała świat nagrywając piosenkę na temat Gerarda Pique. To pokłosie wielkich problemów pary, które zaczęły się kilka miesięcy temu. Plotkarskie portale żyły sprawą rozstania piłkarza ze zjawiskową piosenkarką. Obiekt westchnień milionów kibiców został samotny, gdy Gerard Pique postanowił zacząć spotykać się z dużo młodszą partnerką. Nie mógł jednak spodziewać się tego, co zacznie się później. Publiczne pranie brudów w wykonaniu Shakiry to dopiero początek!

Shakira nagrała piosenkę o Pique. Mocna reakcja byłego piłkarza

Hiszpańskie media zareagowały momentalnie i szybko dowiedziały się, jak na całą sytuację zareagowali bliscy Gerarda Pique i sam były piłkarz Barcelony. Najbliższe osoby byłego stopera "Dumy Katalonii" uważają piosenkę za skandaliczną i są oburzeni zachowaniem piosenkarki. Shakira nie przebierała w słowach w tym utworze!

Shakira publicznie zdewastowała Pique. Wygarnęła mu wszystko, brutalnie go rozjechała, miliony widzów

Sam Gerard Pique ma być bardzo zaskoczony całą sytuacją i nie ukrywa zdenerwowania. Wszak, utwór uderza nie tylko w niego, ale także w jego nową partnerkę. Ta zapewne także nie jest zadowolona z tej sytuacji. Została porównana do taniego zegarka i samochodu.

Zobacz zdjęcia nowej partnerki Gerarda Pique w galerii poniżej.

O czym śpiewa Shakira w piosence o Pique?

Kolumbijska artystka nagrała utwór, opisując w nim swój ból po rozstaniu z Gerardem Pique. 45-latka miała przyłapać piłkarza na zdradzie z Clarą Chią Marti, która ma zaledwie 23 lata. - Życzę ci powodzenia z moim tak zwanym zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że cię nie poznaję. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też nad swoim mózgiem - śpiewała Shakira.

Żona Messiego błyskawicznie zareagowała na piosenkę Shakiry uderzającą w Pique. Komentarz nie mógł być bardziej wymowny

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze