Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Prawda o Lewym

Tego o Lewandowskim mogliście nie wiedzieć. Wszystko się wydało, tajemnica ujrzała światło dzienne

2022-10-11 15:02

Ostatnie dwa spotkania w wykonaniu Roberta Lewandowskiego w barwach FC Barcelona być może nie były udane, ale nie zmienia to faktu, że Polak ma świetny początek w nowym klubie. Od początku sezonu strzela jak na zawołanie i jest liderem Dumy Katalonii. Dziennikarze postanowili bliżej przyjrzeć się zawodnikowi i sugerują, że wpływ na jego dobrą formę może mieć zwłaszcza jedna rzecz.

Przejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelona było największym wydarzeniem minionego okienka transferowego. Choć sprawa ciągnęła się tygodniami, ostatecznie napastnik zmienił klub. Transferowi towarzyszyło wiele pytań, zwłaszcza tych dotyczących możliwości Lewandowskiego w lidze hiszpańskiej, która ma inną charakterystykę niż niemiecka.

Tajemnica Lewandowskiego ujrzała światło dzienne. Sekret wyszedł na jaw

Kapitan reprezentacji Polski bardzo szybko rozwiał jednak wątpliwości, czy będzie pasował do Barcelony i czy zdoła być tak skuteczny, jak miało to miejsce w Bayernie. Od pierwszych meczów w sezonie widać było, że Lewandowski jest liderem zespołu, a co najważniejsze, regularnie wpisuje się na listę strzelców. W La Liga ma już dziewięć bramek.

U Polaka wciąż widać niebywałą chęć zdobywania kolejnych bramek i głód sukcesu. Zaangażowanie Lewandowskiego podoba się kibicom z Camp Nou, dla których jest nowym idolem. Nie byłoby tego bez ogromnej pracy, jaką piłkarz wkładał i nadal wkłada w treningi i jak traktuje swoje ciało. Niedawno dziennikarz portalu relevo.com postanowił przyjrzeć się bliżej Lewandowskiemu.

Według jego informacji zawodnik w ostatnim czasie do swojej "codziennej rutyny" dołożył jeden element. Mowa mianowicie o medytacji. Na to zajęcie Lewandowski ma poświęcać kilka godzin tygodniowo. W dodatku napastnik ma oglądać i analizować mecze swoich rywali, a także przyglądać się pracy sędziów. Profesjonalizm w pełnym zakresie.

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze