pokazała to z bliska

Ten jeden szczegół ciała Lewandowskiej u wielu wywoła ciarki! Pokazała to z bliska, aż ciężko znaleźć odpowiednie słowa

2023-04-03 11:31

Anna Lewandowska od lat udowadnia, że ciężką pracą oraz systematycznością można osiągnąć naprawdę wiele. Małżonka Roberta Lewandowskiego nie próżnuje, kiedy trzeba wykonywać kolejne ćwiczenia, dzięki czemu może pochwalić się spektakularnymi efektami. Posty w mediach społecznościowych to jednak tylko jedna strona medalu. Wiele osób ciekawi, jak ciało Anny Lewandowskiej wygląda z bliska. Ta postanowiła więc pokazać to z bliska.

Bez dwóch zdań Anna Lewandowska to jedna z tych osób, które mogą być przykładem dla ludzi pragnących zmienić swój tryb życia i zgubić zbędne kilogramy. Małżonka Roberta Lewandowskiego, a prywatnie bizneswoman oraz trenerka fitness znaczną część swojego życia poświeciła na sport, dzięki czemu może pochwalić się dziś wyborną sylwetką, której wiele osób może jej tylko zazdrościć. Posty w mediach społecznościowych wciąż jednak nieco różnią się od rzeczywistości i masa fanów Lewandowskiej zastanawia się, jak jej ciało wygląda z bliska. Teraz mają okazję zaspokoić swoją ciekawość. 

Anna Lewandowska pokazała swój brzuch z bliska! Tak to wygląda naprawdę, wszystko widać jak na dłoni

Profile Anny Lewandowskiej w mediach społecznościowych przepełnione są kolejnymi postami oraz relacjami z ćwiczeń, a dodatkowo żona "Lewego" często chwali się w sieci zdjęciami, na których pokazuje swoje wysportowane ciało. Tym razem postanowiła pochwalić się, że przebiegła 6,5 kilometra, dodając zdjęcie swojego umięśnionego brzucha. Forma Anny Lewandowskiej sprawi, że wiele osób przejdą ciarki! Sprawdźcie sami, jak ciało Lewandowskiej wygląda z bliska, zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy uważasz, że Anna Lewandowska odniosła sukces dzięki Robertowi?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze