Gabriel Slonina

i

Autor: materiały prasowe Chicago Fire Gabriel Slonina

To już nie tylko plotki. Gabriel Slonina może trafić do Realu, agent piłkarza potwierdza!

2022-06-03 9:57

Nie ustaje zainteresowanie wielce utalentowanym Gabrielem Sloniną. 18-letni bramkarz Chicago Fire posiadający polski paszport znalazł się na celowniku Realu Madryt. Agent piłkarza potwierdza rozmowy z najlepszym klubem Europy.

Kilka dni temu informacje o zainteresowaniu Sloniną przekazał włoski dziennikarz Fabrizio Romano. Według niego utalentowanym bramkarzem zainteresowany jest Real Madryt. Okazuje się, że to już nie tylko spekulacje medialne, o czym również poinformował Romano. Otóż agent piłkarza Jaime Garcia potwierdził, że trwają rozmowy z klubem, który tydzień temu triumfował w rozgrywkach Ligi Mistrzów. - Mamy nadzieję, że Chicago dojdzie do porozumienia z Realem Madryt, żeby Gabriel mógł zrealizować swoje marzenia o grze w Realu Madryt - powiedział Garcia w rozmowie MLSsoccer. Slonina był powołany przez selekcjonera Czesław Michniewicza na trwające aktualnie zgrupowanie i mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów, ale ostatecznie nie przyjechał. Wydał oświadczenie w którym poinformował, że wybrał grę w reprezentacji USA.

Gabriel Slonina trafi do wielkiego klubu? Sensacyjne informacje o niedoszłym reprezentancie Polski

Piłkarz którego rodzice są Polakami jest odkryciem ostatnich miesięcy w lidze MLS. Zadebiutował w Chicago Fire w rozgrywkach MLS w sierpniu ubiegłego roku, ale rozegranych do tej pory 25. meczów wystarczyło, że został okrzyknięty wielkim talentem i zwrócił na siebie uwagę potężnych klubów w Europie. Wiele wskazuje na to, że może trafić do aktualnie najlepszego z nich.

Wyciekły plany Sebastiana Szymańskiego. Chce porzucić Rosję. Jest blisko wielkiego klubu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze