Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Sensacyjne doniesienia

Wielki powrót Cristiano Ronaldo?! Klamka zapadła, znamy stanowisko klubu

2022-11-25 22:50

Choć Cristiano Ronaldo skupia się obecnie na przygotowaniach do kolejnych meczach Portugalii na mundialu w Katarze, sporo emocji wywołują także spekulacje dot. nowego klubu gwiazdora. Wg najnowszych doniesień 37-letni napastnik miałby być otwarty na powrót do Realu Madryt, którego barwy reprezentował w latach 2009-2018. Co na to klub ze stolicy Hiszpanii?

Bezrobotny Cristiano Ronaldo

Z wiadomych względów piłka klubowa zeszła w ostatnich dniach na dalszy plan. Jest jednak jeden wyjątek – Cristiano Ronaldo. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii rozwiązał niedawno kontrakt z Manchesterem United, co momentalnie uruchomiło prawdziwą lawinę spekulacji dotyczących przyszłości Portugalczyka. Sam CR7 jest obecnie w pełni skupiony na przygotowaniach do meczu mistrzostw świata przeciwko Urugwajowi, w mediach co i rusz pojawiają sią jednak coraz to nowe spekulacje dotyczących jego nowego klubu.

Cristiano Ronaldo grzebał w majtkach podczas meczu i zjadł to, co wyciągnął! Ohydne wideo

Wielki powrót?

Jak można się było tego spodziewać, prędzej niż później pojawiła się informacja o możliwym powrocie Cristiano Ronaldo do Realu Madryt. „Królewscy” mieliby rzekomo szukać zawodnika, który w najbliższym czasie zastąpi mającego chroniczne problemy ze zdrowiem Karima Benzemy. Sam zawodnik także miałby być chętny na powrót do stolicy Hiszpanii. Nastroje tonują jednak dziennikarze „AS-a”, którzy podają, że taka sytuacja najprawdopodobniej nie będzie miała miejsce. Powyższe źródło sugeruje, że Florentino Perez w ogóle nie rozważa ponownego nawiązania współpracy z CR7, a jego potencjalne przenosiny do Realu określa się jako „niemożliwe”. Saga z transferem legendarnego zawodnika zapewne będzie trwała jeszcze przez kilka kolejnych tygodni, ale jedno wydaje się niezaprzeczalne – powrót zawodnika do Realu nie będzie miał miejsca.

Krychowiak haruje na mundialu, a jego piękna żona znowu publicznie pokazuje ciało. Oszałamiające zdjęcia

Cristiano Ronaldo – sylwetka

Cristiano Ronaldo szerszej publiczności dał się poznać jako zawodnik Sportingu Lizbona, a następnie Manchesteru United. To właśnie znakomite występy w barwach „Czerwonych Diabłów” sprawiły, że w 2009 roku trafił do Realu. W Madrycie spędził 9 lat, notując w tym czasie 438 meczów i zdobywając aż 450 bramek. W 2018 roku zdecydował się na zmianę klubu, przechodząc do Juventusu. Latem ubiegłego roku powrócił do Manchesteru United, ale jego druga przygoda na Old Trafford nie okazała się zbyt udana. 37-latek przed kilkoma dniami rozwiązał kontrakt z angielskim klubem.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo trafi do któregoś z czołowych europejskich klubów?
Jan Tomaszewski złapał się za głowę. Wszystko przez pomysł Michniewicza

QUIZ! Ile wiesz o piłkarskich mistrzostwach świata?

Pytanie 1 z 15
Kiedy odbyły się pierwsze mistrzostwa świata?
Najnowsze