Grzegorz Krychowiak popisowo strollował piłkarzy Legii. Wypomniał im roleksy na rękach

2022-01-20 15:13
Artur Jędrzejczyk, Bartosz Kapustka, Grzegorz Krychowiak
Autor: Legia/Facebook

Piłkarze Legii Warszawa przygotowują się do arcyważnej rundy wiosennej Ekstraklasy w gorącym Dubaju. Legioniści zagrali sparing w FK Krasnodar, którego zawodnikiem jest Grzegorz Krychowiak. Po meczu „Krycha” znalazł chwilę na pogawędkę z kolegami i prezesem Dariuszem Mioduskim.

Legia nie grała najlepszego spotkania, ale ostatecznie wygrała nawet 2:1. Bardzo dobrze w drużynie Krasnodaru grał Krychowiak, któremu nie brakowało ambicji i energii. To dobry prognostyk przed marcowym meczem z Rosją.

Po meczu Krychowiak porozmawiał na luzie z piłkarzami Legii, z którymi grał w reprezentacji Adama Nawałki. Najdłużej dyskutował z Arturem Jędrzejczykiem i Bartoszem Kapustką, u których od razu zobaczył drogie zegarki na rękach. „Widzę, że nie gracie, a roleksy na rękach są” - wypalił Krychowiak, po czym cała trójka wybuchnęła śmiechem.

Bogusław Leśnodorski nie gryzie się w język ws. Legii. Mówi o całkowitym upadku

Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: To jest moralny PINOKIO! | Futbologia

Nie zabrakło również pogawędki z prezesem Legii Dariuszem Mioduskim. Pojawiło się nawet pytanie od szefa mistrza Polski, czy Krychowiak… zagrałby w Legii! „Nigdy nie mów nigdy” - dyplomatycznie, ale z uśmiechem odpowiedział pomocnik FK Krasnodar. Podczas zgrupowania w Dubaju zapadło kilka ważnych decyzji. Jedną z nich jest powierzenie opaski kapitańskiej do końca sezonu Brazylijczykowi Luquinhasowi.

- Nie musiałem prosić Luquinhasa, żeby został w klubie - powiedział trener Aleksandar Vuković po spotkaniu, którego wypowiedź zacytował oficjalny serwis klubu. - To mnie skłoniło do pewnych przemyśleń. Wszyscy doceniliśmy, jak Luquinhas się zachował, jaką wykazał się lojalnością i szacunkiem do drużyny. Pojawił się z powrotem w klubie z zadowoleniem. Będzie kapitanem na tę rundę. To gest, z którego ma pójść sygnał, jak ludzi doceniamy, którzy na to zasługują. Wiadomo, że liderzy, których mamy: Artur Jędrzejczyk i Artur Boruc i Mateusz Wieteska zostaną liderami, jeśli chodzi o budowę szatni i sposób funkcjonowania drużyny - podkreślił Aleksandar Vuković, którego wypowiedź przywołuje serwis klubowy.

Druga wygrana mistrza Polski na zgrupowaniu w Dubaju. Kadrowicz zakrwawił Legię

Sonda
Czy Aleksandar Vuković utrzyma Legię w Ekstraklasie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze