Grzegorz Rasiak bohaterem Reading

2010-08-12 12:34

Grzegorz Rasiak (31 l.) bohaterem drużyny Reading w meczu I rundy Pucharu Ligi Angielskiej. Trafienie Polaka w ostatniej minucie dogrywki zapewniło jego drużynie zwycięstwo 1:0 i awans do kolejnego etapu zmagań.

Były reprezentant Polski i zawodnik m.in. Tottenhmu, Southampton i Bolton Wanderers zagrał w tym spotkaniu 120 minut. Mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się bezbramkowym remisem. W ostatniej minucie dogrywki Grzegorz Rasiak strzałem strzelił bramkę i zapewnił awans gościom z Reading.

Przeczytaj koniecznie: Złota Setka 2009 - miejsce 18. Grzegorz Rasiak, zarabia 2 808 000 zł

W kolejnej rundzie piłkarze Reading zagrają z Northampton Town. Polak może być pewny, że o ile tylko zdrowie dopisze, zagra od początku. W drużynie Reading jest podstawowym zawodnikiem i jak dotąd zagrał w 29 meczach ligowych, zdobywając w nich 9 goli.