Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

Media dotarły do ciekawych ustaleń!

Media dotarły do tego, kto może zostać trenerem reprezentacji Polski. Znane kibicom nazwisko, Kulesza ma nad nim myśleć

2023-01-03 7:44

Media przekazały, kto może zostać trenerem reprezentacji Polski. Mimo że od odejścia Czesława Michniewicza minęło już trochę czasu a kandydatów do objęcia stanowiska szkoleniowca polskich piłkarzy pojawiło się wielu, to sam związek nie informuje jeszcze, kto jet bliski uzyskania nominacji na selekcjonera. Portal "WP. SportoweFakty" dotarł jednak do informacji mówiących o tym, kto jest bliski posady. Te nazwisko znają wszyscy polscy kibice, Cezary Kulesza ma poważnie nad nim myśleć.

Czesław Michniewicz zakończył swoją przygodę z prowadzeniem reprezentacji Polski, jednak jak na razie nie wiadomo, kto go zastąpi. Mimo że w mediach pojawia się wiele nazwisk szkoleniowców, którzy mogliby pracować z polską kadrą, tak PZPN jest bardzo rozważny w komunikatch i nie podaje szczegółów. Portal "WP.Sportowe Fakty" dotarł jednak do informacji wskazujących na to, kto może być bliski pracy z Polakami. To nazwisko zna każdy kibic.

Kto kolejnym trenerem reprezentacji Polski? Media dotarły do zaskakujących informacji 

Zdaniem portalu, w grze o fotel trenera reprezentacji Polski liczą się nazwiska Vladimira Petkovicia, Marka Papszuna i co ciekawe Jana Urbana, który ma mieć nawet większe szanse do objęcia posady, niż obecny szkoleniowiec Rakowa Częstochowa, którego coraz częściej zaczęto wymieniać w kontekście objęcia reprezentacji Polski. Urban jest nazwiskiem, którego polskim kibicom nie trzeba przedstawiać - przed lata zasłynął jako świetny napastnik Górnika Zabrze i Osasuny Pampeluna, a także reprezentował Polskę. Jako trener prowadził m.in. Lecha Poznań, Legię Warszawa, Zagłębie Lubin oraz Górnika Zabrzę i Osasunę.

Sonda
Czy Michniewicz był dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze