Michał Probierz

i

Autor: Cyfra Sport Michał Probierz

Nowe powołanie?

Michał Probierz usłyszał świetną wiadomość! Gwiazdor zlożył wniosek o polski paszport, będzie nowy reprezentant?

2023-12-08 21:52

Michał Probierz będzie mógł dokonać ciekawego wzmocnienia w reprezentacji Polski! Okazuje się, że jeden z gwiazdorów dużego, europejskiego klubu, może dostać powołanie do polskiej kadry, przez to, że złożył wniosek o polski paszport. Czy będziemy świadkami dość ciekawego powołania?

Michał Probierz już niebawem będzie mógł skorzystać z dość ciekawego nazwiska! Okazuje się, że jeden z piłkarzy czołowego europejskiego klubu złożył wniosek o polski paszport, co znaczy, że będzie mógł zostać spróbowany przez Probierza w reprezentacji Polski. Czy to się stanie?

Michał Probierz będzie miał ciekawe powołanie? Czołowy gracz znanego klubu chce zostać Polakiem!

W kadrze reprezentacji Polski swój dom znajdowało wielu graczy pochodzących zza granicy. Warto tu wspomnieć przypadek Matty'ego Casha, który stanowi o sile polskiej kadry w formacji obrony. Teraz wniosek o polski paszport złożył piłkarz Olympiakosu Pireus - Santiago Hezze.

Hezze pochodzi z Argentyny, a o polski paszport chce wnioskować na podstawie swoich korzeni rodzinnych. Babcia gracza była Polką. Co ciekawe, Hezze występował już w olimpijskiej kadrze Argentyny, ale na powołanie do drużyny Mistrzów Świata z 2022 roku jeszcze nie zapracował. Czy to oznacza, że piłkarz już całkiem niebawem zmieni swoje barwy i będzie grał dla Polski? Czas pokaże.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze