Adam Nawałka

i

Autor: Cyfra Sport Adam Nawałka

Szczere słowa!

Nawałka ocenił Fernando Santosa. Taki warunek musi spełnić, aby wygrywać z Polską trofea, zero wątpliwości

2023-01-31 11:56

Adam Nawałka postanowił ocenić Fernando Santosa. Były selekcjoner udzielił wywiadu "Faktowi" w którym wskazał największe plusy nowego selekcjonera i nie ma watpliwości. że ma on jedną cechę,która pozwoli mu wygrywać trofea z reprezentacją Polski.

Adam Nawałka zdecydował się na szczerą ocenę Fernando Santosa. Były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski udzielił wywiadu "Faktowi", w którym podsumował nowego opiekuna "Biało-Czerwonych", wskazując na jego największe zalety. Jak twierdzi Nawałka, Santos ma w sobie cechę,która może mu pozwolić na to, aby sięgać po trofea z reprezentacją Polski. Nie ma cienia wątpliwości.

Adam Nawałka ocenia Fernando Santosa. Nie ma wątpliwości

O swoich przemyśleniach na temat Fernando Santosa Nawałka powiedział w rozmowie z "Faktem", wskazując, że nowy opiekun piłkarskiej reprezentacji Polski umie przede wszystkim zorganizować grę obronną prowadzonych przez siebie kadr, a jest to rzecz, która gwarantuje osiąganie wspaniałych wyników i wakę o trofea.

 - Bardzo dobrze poznaliśmy warsztat trenera Santosa i tu nie ma mowy o jakimś defensywnym ustawieniu. Fernando Santos umie maksymalnie wykorzystać możliwości drużyny, a wiadomo, że zespół zawsze buduje się od bardzo solidnej organizacji gry obronnej całej drużyny. To warunek dla tych, którzy chcą zdobywać trofea - powiedział Nawałka w rozmowie z "Faktem".

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Najnowsze