Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Przyszłość "Lewego"

Robert Lewandowski zdradził wielką tajemnicę! Polak przekazał jakie ma plany na przyszłość

2022-12-25 17:17

Robert Lewandowski po zakończonych mistrzostwach świata odpoczywa razem z rodziną podczas świąt Bożego Narodzenia. Podczas zakończonego mundialu 34-latek wraz z reprezentacją zaliczył historyczny występ awansując do fazy pucharowej po 36 latach przerwy. Piłkarz Barcelony zdradził, jakie ma plany na przyszłość w związku z graniem na światowym poziomie.

Mistrzostwa świata w Katarze zakończyły się, reprezentacja Polski po remisie z Meksykiem, zwycięstwie z Arabią Saudyjską oraz porażką z Argentyną awansowała do 1/8 finału. "Biało-Czerwoni" zaliczyli historyczny występ, ponieważ po 36 latach wyszli z grupy na mundialu. Robert Lewandowski był najbardziej skutecznym zawodnikiem reprezentacji Polski. Piłkarz Barcelony dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, w spotkaniach z drużyną Herve Renarda oraz "Trójkolorowymi". 34-latek mimo wieku jest w świetnej kondycji fizycznej, dzięki regularnym treningom oraz wsparciu swojej żony - Anny.

Robert Lewandowski zdradza plany na przyszłość! Polak przekazał informację dotyczące dalszej gry

"Lewy" w rozmowie z "Mundo Deportivo" przekazał ile sezonów ma zamiar jeszcze rozegrać na najwyższym poziomie. - Pamiętam, że mając 20, czy 21 lat, kiedy zaczynałem tak naprawdę piłkarską karierę, myślałem, co zrobić, aby zakończyć ją nie w wieku 33, 34 lat, jak spora grupa zawodników, a dociągnąć do... 37 lat. Udało się? - Pracowałem cały czas ciężko, abym fizycznie w wieku 37 lat mógł jeszcze występować na światowym poziomie. Mam przekonanie, że mi się to udało. Podczas różnych testów treningowych, mając 34 lata, a za kilka dni rocznikowo już 35, nadal jestem w czołówce - powiedział Polak.

34-latek jest wdzięczny za aktualną formę swojej żonie Annie. - Wspiera mnie od wielu lat. Pozwala mi być na szczycie. Moje ciało jest narzędziem pracy. I dzięki pomocy Ani jest w doskonałym stanie. Bez jej rad nie byłoby mnie tutaj - zdradził "Lewy".

Lewandowski po mistrzostwach świata będzie miał dłuższą przerwę, ponieważ po ostatnim geście, jaki pokazał podczas meczu ligi hiszpańskiej został zawieszony na trzy mecze. Polski piłkarz nie zagra 31 grudnia z Espanyolem Barcelona oraz w styczniowych meczach z Atletico Madryt i Getafe.

Sonda
Czy Robert Lewandowski należy do grona 100 najlepszych piłkarzy w historii?
ŁZY Lewandowskiego. Zadedykował bramkę ZMARŁEMU OJCU...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze