Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

Media donoszą!

Wyjaśniła się przyszłość polskiego asystenta w reprezentacji Polski? Santos miał odbyć spotkanie, jest nazwisko!

2023-03-01 8:42

Fernando Santos miał podjąć decyzję w sprawie polskiego asystenta w reprezentacji Polski? Wiele wskazuje na to, że odbyło się już spotkanie z byłym reprezentantem Polski, który miałby potencjalnie popracować z kadrą. Media podają już nawet nazwisko osoby, która ma być bardzo blisko posady.

Fernando Santos miał podjąć decyzję w sprawie swojego asystenta w reprezentacji Polski? Wiele mówiło się o tym, że Portugalczyk miał postawić w swoim sztabie na jednego z Polaków, który miałby okazję popracować z Portugalczykiem, a potencjalnie przejąć po nim nawet rolę selekcjonera. Zdaniem mediów, jesteśmy blisko poznania nazwiska asystenta dla szkoleniowca, a z Polskim Związkiem Piłki Nożnej spotkanie miał odbyć były reprezentant przeszłości, który już od kilku tygodni deklarował chęć pracy w kadrze narodowej.

Fernando Santos wybrał już polskiego asystenta? Media mówią o spotkaniu

Przez długi czas z posadą asystenta dla Fernando Santosa łączono Łukasza Piszczka, jednak były obrońca BVB zrezygnował z takiej możliwości, o czym poinformował opinię publiczną. Teraz, według doniesień portalu "meczyki.pl", bliski objęcia posady może być Grzegorz Mielcarski. Były napastnik kadry i FC Porto miał już rozmawiać z Cezarym Kuleszą, a spotkanie obu panów odbyło się we wtorek 28 lutego. Jak na razie nie wiadomo, czy Mielcarski i Kulesza osiągnęli porozumienie.

Santos zrobił to w hotelu po powrocie do Polski
Najnowsze