Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

Ważna chwila zawodnika

Arkadiusz Milik wraz z partnerką pokazali wymowne zdjęcie. Tak teraz mieszkają, radość ich rozpiera

2022-09-18 11:59

Wokół transferu Arkadiusza Milika do Juventusu sporo było krytycznych głosów i dywagacji, czy reprezentant Polski robi dobrze, przechodząc do Starej Damy. Bardzo szybko udowodnił, że w Turynie odnajduje się świetnie. Najbliższa przyszłość Milika jest więc związana z północnymi Włochami. Niedawno zawodnik pochwalił się, że znalazł dom dla siebie i partnerki oraz pokazał skrawek jego wnętrza.

Arkadiusz Milik ostatnie miesiące spędził w Olympique Marsylia, gdzie miał całkiem udany początek i wydawało się, że na południu Francji zakotwiczy na nieco dłużej. Z czasem Polak stracił jednak miejsce w podstawowym składzie, a także nie notował tak dobrych liczb, jak wcześniej. Dlatego zaczęły się pojawiać głosy o możliwym odejściu Milika.

Robert Lewandowski łamie kolejne rekordy! Ten przetrwał aż 71 lat, ale nie wytrzymał po pojawieniu się Polaka w LaLiga

Milik zadomowił się w Turynie. Pokazał jak mieszka

Mało kto spodziewał się jednak, że napastnikiem reprezentacji Polski zainteresuje się Juventus. Ekipa z Turynu jest obecnie w przebudowie, ale nie zmienia to faktu, że i tak chce walczyć o najwyższe cele. Pojawiało się sporo głosów, że przejście do Starej Damy nie jest najlepszym rozwiązaniem dla Milika, ale ten szybko udowodnił, że takie hipotezy są błędne.

Arkadiusz Milik pokrzywdzony przez VAR! To mogło się inaczej skończyć, dramatyczna decyzja

Polak już parokrotnie wpisał się na listę strzelców w Juventusie i wiele wskazuje na to, że będzie dostawał więcej szans. Ważną kwestią dla piłkarzy po zmianie klubu jest również znalezienie odpowiedniego mieszkania. Okazuje się, że Milik uwił już swoje gniazdko w Turynie, o czym świadczą zdjęcia w mediach społecznościowych. - Wreszcie w nowym domu z moją Agatą - napisał piłkarz w opisie do fotografii przedstawiającej skrawek wnętrza mieszkania.

Swoje "trzy grosze" dorzuciła również Agata Sieramska. - Dom z duszą. Coś, o czym oboje marzyliśmy... - napisała partnerka reprezentanta Polski pokazując jednocześnie zdjęcie z tarasu z pięknym widokiem na wierzę zegarową. Oby Milik na dobre zadomowił się w Turynie, co oznaczałoby, że w barwach Juventusu gra dobrze.

Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agatycze
PKO Ekstraklasa Raport odcinek 5.
Najnowsze