Arkadiusz Milik zagra z innym reprezentantem Polski? Jest na niego chętny, to może uratować wyjazd na Euro 2021

2021-01-11 8:12 mso
Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od startu mistrzostw Europy! Jeszcze niedawno Arkadiusz Milik byłby pewniakiem do wyjazdu na turniej. Niestety, z powodu transferowej sagi, napastnik stracił miejsce w składzie i nie ma, co liczyć na grę w Napoli. Jedynym ratunkiem dla niego byłby transfer do innego klubu. Pojawił się kolejny chętny! To pracodawca innego reprezentanta Polski. O transfer nie będzie jednak łatwo...

Wyjazd na mistrzostwa Europy 2021 coraz bardziej oddala się od Arkadiusza Milika. Napastnik Napoli od kilku miesięcy nie ma, co liczyć na grę w zespole Napoli. Za karę został nawet odsunięty od treningów i nie został uprawniony do gry w Serie A... Jedynym ratunkiem dla podopiecznego Jerzego Brzęczka może być jak najszybszy transfer. Okienko lada moment się otwiera, ale o wyprowadzkę z Neapolu łatwo nie będzie.

Robert Lewandowski i Dariusz Mioduski na TAJNYM spotkaniu. O czym rozmawiali? SZOKUJĄCA teoria [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania Lewandowskiego i Mioduskiego!

Jak informują brytyjskie media, ofertę za Milika złożyć miał zespół z Londynu, West Ham United. Barw "Młotów" z sukcesami broni polski bramkarz Łukasz Fabiański. "Fabian" z pewnością pomógłby zaaklimatyzować się w Anglii napastnikowi. Problemem, jak zwykle, mogą okazać się jednak oczekiwania finansowe - nie Milika, a szefów Napoli.

West Ham United chciałby zapłacić za Polaka zaledwie kilka milionów funtów. Taka suma z pewnością nie przekona Aurelo de Laurentiisa, który na Miliku chciałby zarobić większą sumę. Co gorsza, szefowi włoskiego klubu nie musi zależeć na sprzedaży reprezentanta naszego kraju, za którego w 2016 roku zapłacono aż 32 miliony euro.

Milik w Serie A rozegrał 93 spotkania, w których zdobył 38 bramek i zanotował dwie asysty. 19 meczów zaliczył także w Lidze Mistrzów, a kolejnych 17 w Lidze Europy. Łącznie w europejskich pucharach strzelił 14 goli.

Robert Lewandowski i jego KOSMICZNE liczby 2020 roku. Jeszcze człowiek czy już MASZYNA? | Futbologia
Najnowsze