Arkadiusz Milik

i

Autor: East News Arkadiusz Milik

Milik o Lewandowskim

Arkadiusz Milik zapytany o Lewandowskiego. Powiedział o jego wieku i udzielił jednoznacznej odpowiedzi

2022-08-30 18:45

O Arkadiuszu Miliku znów mówi się dużo. Wszystko za sprawą jego transferu do Juventusu, który był dość niespodziewany. Reprezentant Polski ma już za sobą debiut w nowych barwach, a niedawno miał okazję po raz pierwszy pojawić się na oficjalnej konferencji prasowej. Dziennikarze zadali mu pytanie m.in. o Roberta Lewandowskiego. Milik udzielił dość wymijającej odpowiedzi.

Arkadiusz Milik stał się bohaterem jednego z najgłośniejszych transferów w Serie A tego lata. Trudno było przypuszczać, że po nieco słabszym okresie w Olympique Marsylia Polak znajdzie angaż w Juventusie. Dlatego pierwotnie plotki o takim transferze traktowano nieco z przymrużeniem oka, ale parę tygodni temu nabrały one bardzo poważnych tonów.

Kylian Mbappe spotyka się z modelką, która urodziła się jako mężczyzna?! Ta informacja obiegła cały świat

Milik zapytany o Lewandowskiego. Wymijająca odpowiedź

Stara Dama bardzo szybko doszła do porozumienia z francuskim klubem i Milik został wypożyczony do Turynu. Do Juve Polak miał trafić już wcześniej, ale gdy występował w Napoli na taki ruch nie zgodził się właściciel klubu z południa Włoch. Teraz nic innego niż szczegóły wypożyczenia nie stało na przeszkodzie, a Milik ma już za sobą debiut w nowych barwach.

Jan Tomaszewski zaskakująco o ataku kibiców na Roberta Lewandowskiego. Mówi o kawałku koszuli i wypadającej chusteczce

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Teraz napastnik włoskiej ekipy wziął udział w oficjalnej konferencji prasowej, na której odpowiadał na pytania dziennikarzy. - To wyjątkowy moment, zawsze chciałem grać w tak wielkim klubie. To dla mnie wspaniałe przeżycie, chcę zrobić tutaj coś wyjątkowego, zdobywać bramki, cieszyć się grą - powiedział napastnik o transferze do Juventusu.

Milik został zapytany również o porównanie Dusana Vlahovicia, z którym będzie rywalizował o miejsce w składzie i Roberta Lewandowskiego. - To dwaj różni napastnicy, ale ich gole mówią same za siebie. Dusan wciąż może się znacznie rozwinąć, ma 22 lata i dużo czasu na doskonalenie umiejętności. Ma przed sobą świetlaną przyszłość. "Lewy" z kolei ma już 34 lata, więc nie sposób ich porównywać - stwierdził nieco wymijająco Milik, co w przypadku takich pytań jest bardzo częste wśród piłkarzy.

Sonda
Czy przejście do Juventusu to dobra decyzja Arkadiusza Milika?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze