Bartłomiej Drągowski

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Bartłomiej Drągowski

Bartłomiej Drągowski o krok od zmiany klubu. To tam zagra reprezentant Polski?!

2022-07-01 16:29

Od kilku sezonów Bartłomiej Drągowski występuje w lidze włoskiej. W ostatnim sezonie przez kontuzję stracił miejsce w bramce Fiorentiny. Wszystko wskazuje na to, że niebawem zmieni klub. Padła nawet nazwa nowego zespołu do którego miałby się przenieść polski golkiper.

Z postawy w ubiegłym sezonie Drągowski nie może być zadowolony, bo wypadł ze składu Fiorentiny. - Nie był to wybitny sezon dla niego, ale na usprawiedliwienie dodajmy, że przez pół rundy jesiennej zmagał się poważną kontuzją - powiedział Franco Tancredi w ostatniej rozmowie z naszym portalem. - Pod jego nieobecność pewnie w bramce Fiorentiny spisywał się Pietro Terrancciano, który nie dał powodu, aby trener Vincenzo Italiano zdecydował się na jakiekolwiek zmiany. Drągowskiemu po powrocie, kiedy już bronił, zdarzały się proste błędy - przypomniał.

Transferowa ofensywa mistrza Polski. Wielki talent wsiadł do Lokomotywy

Bartłomiej Drągowski

i

Autor: Cyfra Sport Bartłomiej Drągowski

Zanosi się na to, że Drągowski zmieni otoczenie. Według medialnych doniesień ma zostać bramkarzem Espanyolu Barcelona. W klubie z Katalonii miałby być numerem 1. - Z tego co wiem po tym sezonie kończy mu się kontrakt we Florencji, więc to może być ostatni moment, aby Fiorentina coś na nim zarobiła - analizował Tancredi. - Mimo ostatnich nie najlepszych miesięcy Drągowski z pewnością zostanie zapamiętany jako bardzo dobry bramkarz, który był wartością dodaną dla tej drużyny - zaznaczył.

Sensacja w klubie Arkadiusza Milika. Informacja spadła jak grom z jasnego nieba, kibice mogli przeżyć szok

Bartłomiej Drągowski

i

Autor: Cyfra Sport Bartłomiej Drągowski
Sonda
Czy Bartłomiej Drągowski powinien odejść z Fiorentiny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze