Brazylijski kumpel Piątka tańczy w samochodzie do polskiego rapu! [WIDEO]

2020-01-13 15:25 MD
Lucas Paqueta tańczy do polskiego rapu
Autor: Twitter Lucas Paqueta tańczy do polskiego rapu

Lucas Paqueta jest jednym z najlepszych kolegów Krzysztofa Piątka w Milanie. Piłkarze nie ukrywają, że bardzo się lubią, przez co często podrózują razem na treningi. Polski snajper Rossonerich zamieścił teraz w sieci filmik, na którym puszcza swojemu koledze z Ameryki Południowej polski rap. 22-latek w odpowiedzi pokazał swą latynoską krew i rozpoczął swój taniec!

Brazylijczyk i Polak trafili do Milanu w tym samym momencie - w styczniu 2019 roku. Obaj stanowią także zimowy rekord transferowy jeżeli chodzi o całą Serie A. Paqueta przeszedł do stolicy Lombardii z Flamengo Rio de Janeiro za 38,4 mln euro, natomiast Piątek zamienił Genoę na Rossonerich za 38 mln euro. Po tych wydarzeniach zawodnicy zaczęli się przyjaźnić, nawet jeżeli było im trudno z powodu bariery językowej.

Były gracz m.in. Cracovii lubi puszczać w szatni Milanu polski rap. W zeszłym sezonie popularne było wideo, na którym do kawałku Taco Hemingwaya tańczył Tiemoue Bakayoko. Francuz latem opuścił San Siro, ale Paqueta pozostał w mediolańskim zespole. Tym razem więc Polak postanowił puścić ojczyste rytmy Brazylijczykowi. W samochodzie włączył dzieło rapera Quebonafide, a Latynos odpowiedział... tańcem!

Przyszłość w Milanie zarówno Paquety, jak i Piątka pozostaje bardzo niepewna. Brazylijczyka media silnie łączą z możliwymi przenosinami do Paris Saint-Germain, z kolei Polak znajduje się w orbicie zainteresowań kilku klubów z Anglii - m.in. Aston Villi czy West Hamu. Najbliższe tygodnie przyniosą w tych kwestiach rozwiązanie.

Najnowsze