Cristiano Ronaldo GRZESZY raz w tygodniu. POKUSA jest zbyt wielka, jego mama wyjawiła TAJEMNICĘ

2021-01-27 14:09 PM
Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: East News Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych zawodników w historii piłki nożnej. Swoje osiągnięcia Portugalczyk zawdzięcza w dużej mierze niezwykle ciężkiej pracy i podporządkowaniu swojego życia całkowicie pod uprawiany sport. Zawodnik Juventusu ma wręcz obsesję na punkcie doskonałości, ale okazało się, że nawet on miewa dni słabości.

Portugalski gwiazdor jest znany z tego, że zawsze dąży do perfekcji. W jego życiu wszystko zaplanowane jest jak w zegarku – dieta, treningi, regeneracja, sen itd. Wszystko to sprawia, że Ronaldo, który niedługo skończy 36 lat, wciąż gra na najwyższym światowym poziomie. Swoim podejściem do życia Portugalczyk stara się zaszczepić także swoim dzieciom, o czym mówił niedawno na gali Globe Soccer Awards w Dubaju. Zdradził on, że niezwykle drażni go, gdy widzi on swojego syna np. z butelką coli.

Kumpel totalnie WSYPAŁ Jerzego Brzęczka. Wiadomo, jak zareagował na ZWOLNIENIE. Zaskakujące!

Ronaldo słynie jednak nie tylko ze swojego podejścia do uprawianego sportu, ale także to jak traktuje swoją rodzinę. Nie wstydzi się on swojego bliskiego kontaktu z mamą, która jest niezwykle ważną postacią w jego życiu. Teraz Dolores Aveiro postanowiła zdradzić mały sekret swojego syna, który raz w tygodniu pozwala sobie na żywieniowy „skok w bok”.

Tak Cristiano Ronaldo ROZPALIŁ Georginę Rodriguez w jej urodziny! Kolacja przy świecach, róże, a potem... Dowiedz się z galerii poniżej!

Cristiano Ronaldo na co dzień bardzo restrykcyjnie podchodzi do swojej diety, jednak jak ujawniła jego mama, raz w tygodniu pozwala sobie on na mały grzech - Mój syn lubi pizzę. Zjada ją raz w tygodniu. Ale potem robi dużo brzuszków - zdradziła Dolores Aveiro w programie telewizyjnym Pedro Fernandesa.

WYCIEKŁO ZDJĘCIE ze spotkania Paulo Sousy z Lewandowskim. Brzęczek ZZIELENIEJE z zazdrości

Na ogół słynny Portugalczyk je sześć posiłków dziennie, a w jego diecie przeważają ryby. Ważnym elementem jest także kurczak, który ma mało tłuszczu, a dużo białka. Dzięki podporządkowaniu swojego życia pod piłkę nożną i ciągłemu dążeniu do perfekcji, Cristiano Ronaldo zamierza jeszcze przez wiele lat grać na najwyższym poziomie. Nie jest to niemożliwe, bowiem Zlatan Ibrahimović, starszy od Ronaldo o 4 lata, jest obecnie kluczowym piłkarzem AC Milan.

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Najnowsze