Cristiano Ronaldo kombinuje jak może, żeby być najlepszym. Nie zgadniesz z czego korzysta!

2020-06-05 10:30 DaO
Cristiano Ronaldo
Autor: East News Cristiano Ronaldo

Dążenie do perfekcji stało się cechą charakterystyczną dla Cristiano Ronaldo. Nie od dziś wiadomo, że Portugalczyk nie znosi przeciętności i zawsze dąży do tego, żeby i on i jego koledzy dawali z siebie maksimum. Piłkarz Juventusu robi wszystko, aby swoje ciało utrzymać w idealnej formie. Według włoskich dziennikarzy Ronaldo testuje nową metodę treningową.

Cristiano Ronaldo jest doskonałym przykładem na to, że talent podparty ciężką pracą daje piorunujące efekty. Portugalczyk nie odpuszcza nigdy, zawsze chce być najlepszy i tego samego wymaga od partnerów, z którymi występuje na boisku. Jednak co najważniejsze, sam zmusza się do nad przeciętnego wysiłku. Czy to na treningach, czy podczas meczów.

Na Arkadiusza Milika RZUCIŁ SIĘ rozpędzony PIES! Zobacz, co zrobił gwiazdor Napoli! WIDEO

Piłkarz Juventusu szuka ciągle nowych metod treningowych, które pomogą mu i utrzymać ciało w doskonałej formie i poprawić niektóre umiejętności. Jak donoszą dziennikarze "Tuttosport" Ronaldo postanowił ćwiczyć w butach do... rugby. Te są bardzo podobne do piłkarskich, jednak różnią się nieco kształtem. Są bowiem szersze i dłuższe.

Robert Lewandowski jest WYKLUCZANY z piłkarskiej elity? Ta opinia nie pozostawia wątpliwości

Efekty treningowe mają przyjść już podczas pierwszych meczów w Pucharze Włoch i Serie A po wznowieniu rozgrywek. Dzięki butom do rugby Portugalczyk ma mocniej naciskać na murawę, a to z kolei sprawi, że jego prędkość podczas sprintów będzie jeszcze lepsza. Czy tak faktycznie się stanie, będziemy mogli przekonać się już 12 czerwca, kiedy to Juventus zmierzy się w Pucharze Włoch z AC Milan.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Sport 4 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze