Cristiano Ronaldo POCAŁOWAŁ kolegę z drużyny! Urocza reakcja po triumfie [WIDEO]

2019-10-07 8:48 MD
Cristiano Ronaldo
Autor: EastNews Cristiano Ronaldo

W niedzielny wieczór mediolański stadion San Siro zatrząsł się w posadach. Niemal 80-tysięczny tłum obserwował na żywo mecz okrzyknięty mianem derbów Włoch, a więc starcie Interu z Juventusem. Ostatecznie 2:1 wygrali goście i po końcowym gwizdku zasłużenie mogli świętować wielki triumf. O niecodzienną reakcję pokusił się Cristiano Ronaldo, który... pocałował kolegę z drużyny, Paulo Dybalę!

Argentyńczyk to jeden z turyńskich bohaterów po starciu  mediolańczykami. Już w 4. minucie wygrał bowiem pojedynek z Milanem Skriniarem, wdarł się w pole karne i oddał mocny strzał po dalszym rogu, z którym nie zdołał poradzić sobie golkiper gospodarzy, Samir Handanović. Dla piłkarza Juventusu to wielka sprawa tym bardziej, że latem wiele mówiło się o jego odejściu. On jednak został i udowadnia, że może mieć dla drużyny ogromną wartość.

Nic więc dziwnego, że gracza o polskich korzeniach docenili także koledzy z drużyny. Jeden z nich, Cristiano Ronaldo, postanowił nagrodzić Dybalę... całusem w policzek! Cała sytuacja miała miejsce w strefie, w której zawodnicy rozmawiają z dziennikarzami.

Nastroje w szatni "Starej Damy" są doskonałe i nie ma się czemu dziwić. Ekipa z Turynu wygraną z Interem wywalczyła miejsce na fotelu lidera Serie A i ponownie może cieszyć się sytuacją doskonale sobie znaną z poprzednich lat. To inni gonią, a turyńczycy uciekają.

Najnowsze