Cristiano Ronaldo w tygodniu PEDAŁUJE. Wtedy na głowę zakłada PRZEDZIWNĄ kombinację

2020-05-30 9:40 JWa
Cristiano Ronaldo
Autor: Instagram / cristiano Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo doskonale wie, że o formę trzeba dbać nawet wtedy, gdy teoretycznie ma się dzień wolny. Portugalczyk postanowił więc połączyć przyjemne z pożytecznym i zabrał całą rodzinę na wycieczkę rowerową. Uwagę fanów przykuło nietypowe nakrycie głowy. Pod kaskiem, zapewniającym bezpieczeństwo zawodnikowi Juventusu Turyn, pojawiła się czapka i całość wyglądała komicznie.

Cristiano Ronaldo nie może się już doczekać 13 czerwca. Wtedy to Portugalczyk będzie mógł wreszcie zająć się swoją pracą, która jednocześnie jest pasją. Wraz z kolegami z Juventusu Turyn zagra w półfinale Pucharu Włoch. Tydzień później mają wrócić rozgrywki Serie A, przerwane wybuchem pandemii koronawirusa na Półwyspie Apenińskim. CR7 podczas kwarantanny robił co mógł, żeby zachować jak najlepszą formę. Również teraz, gdy może już trenować ze "Starą Damą", nie leniuchuje w czasie wolnym.

Federer ZARABIA NAJWIĘCEJ! Messi i Ronaldo za Szwajcarem na liście "Forbes" najlepiej zarabiajacych sportowców na świecie

Dla podtrzymania formy i krzewienia sportowego ducha wśród swoich najbliższych, Cristiano Ronaldo zabrał całą rodzinę na rowerową wycieczkę. Wśród towarzyszy znalazła się nawet malutka córeczka Alana. Ona jednak poruszała się na specjalnych prawach, ponieważ wiozła ją w specjalnym fotelu kochająca mama Georgina Rodriguez.

Zbigniew Boniek OSTRO o ogromnych zarobkach piłkarzy. Czy Robert Lewandowski zarabia za dużo?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Family Bike Ride 🚴🏼👌🏼❤️ Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Cristiano Ronaldo w dotychczasowych meczach sezonu 2019/20 Serie A zagrał w 22 spotkaniach. Strzelił w nich 21 goli i zaliczył 3 asysty. Podliczono, że łącznie miał udział przy 48% zdobytych przez Juventus Turyn bramkach.

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze