DRAMAT ukochanej Cristiano Ronaldo! Ojciec Georginy Rodriguez NIE ŻYJE

2019-02-01 16:35 CH
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
Autor: GTRES/EAST NEWS

Georgina Rodriguez przeżywa rodzinny dramat! Ojciec narzeczonej Cristiano Ronaldo zmarł właśnie po ciężkiej chorobie w Argentynie. Jorge Eduardo Rodriguez Gorjon miał 70 lat a za sobą burzliwą przeszłość. Ojciec pięknej Georginy siedział w więzieniu za handel narkotykami.

Jorge Eduardo Rodriguez Gorjon, ojciec ukochanej Cristiano Ronaldo, ponad dwa lata temu miał udar. Przeżył, ale bardzo podupadł na zdrowiu. Kilka dni temu Georgina Rodriguez obchodziła 25. urodziny. Zamiast świętować z Ronaldo, poleciała do Argentyny, więc pojawiły się plotki, że para przeżywa kryzys. Prawda jest jednak inna. Piękna Georgina poleciała za ocean, by być przy umierającym ojcu. "Życie jest pełne zbiegów okoliczności. Właśnie wylądowałam w kraju, w którym urodziłam się 25 lat temu, dokładnie tego samego dnia i w tym samym czasie" - napisała Georgina na Instagramie, zamieszczając zdjęcie z Buenos Aires.

Ojciec narzeczonej Cristiano Ronaldo miał problemy z prawem. Spędził 10 lat w więzieniu za handel narkotykami - kokainą i marihuaną. W 2013 roku decyzją sądu w Madrycie został wydalony z Hiszpanii z zakazem powrotu do tego kraju. Wrócił do Argentyny skąd pochodził i gdzie przyszła na świat Georgina.

Najnowsze