Fani namierzyli Cristiano Ronaldo w INTYMNYM momencie. Wyciekło z tego WIDEO!

2020-07-31 10:02 JWa
Cristiano Ronaldo w wannie
Autor: Instagram / cristiano Cristiano Ronaldo w wannie

Cristiano Ronaldo to jedna z największych gwiazd piłki nożnej na świecie. Nic dziwnego, że gdziekolwiek pojawi się Portugalczyk, cieszy się ogromną popularnością. Choć tym razem wolałby raczej pozostać zupełnie anonimowy. CR7 zabrał rodzinę na krótki wypoczynek na prywatny jacht. Jednak nawet w takiej chwili nie mógł opędzić się od kibiców, którzy zanurkowali w pełnej wodzie i namierzyli idola. Wszystko nagrało się na wideo.

Cristiano Ronaldo jest jedną z największych gwiazd światowego sportu i przyzwyczaił się już chyba do obecności kibiców oraz mediów na każdym kroku. Czasami jednak nawet on marzy o chwili intymności w gronie najbliższych. Dlatego też zabrał rodzinę na jacht, gdzie wszyscy mieli odpocząć po ostatnich trudnych miesiącach. Portugalczyk mógł nie spodziewać się, że ambitni fani namierzą go nawet na środku akwenu i wpadną na niezwykły pomysł, by zanurkować w wodzie i dopłynąć w zasięg jego wzroku. Całą akcję nagrała ukochana Cristiano Ronaldo.

Messi i Ronaldo będą WŚCIEKLI. Lewandowski w TYM bije ich na głowę

Georgina Rodriguez wrzuciła filmik na InstaStories, dzięki czemu nagranie mogły obejrzeć miliony użytkowników Instagrama na całym świecie. Widać na nim całkiem sporą grupę ludzi, zanurzonych w wodzie. Gdy zobaczyli, że Cristiano Ronaldo spędza czas na jachcie, skoczyli do zbiornika i ruszyli w stronę luksusowej łodzi piłkarza Juventusu Turyn. W momencie, w którym CR7 i jego rodzina zobaczyli fanów, ci zaczęli machać.

Koronawirus: PASKUDNY HEJT wylał się na Adama Małysza. Wykorzystują do tego dzieci [ZDJĘCIE]

Kibice machają Cristiano Ronaldo
Autor: Instagram / georginagio Kibice machają Cristiano Ronaldo

Zdeterminowani, by zobaczyć z bliska Cristiano Ronaldo chcieli zrobić wszystko, by przykuć uwagę idola. Najwyraźniej to się udało i kibice mogą mówić o pełnym powodzeniu swojej niezwykłej misji.

Caster Semenya zawstydziła Cristiano Ronaldo w jego własnym wyzwaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze