Gwiazda reprezentacji Polski wciąż zmaga się z koronawirusem. Nie zagra w Lidze Europy

2020-10-21 18:16 PFK
Piotr Zieliński
Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

Był powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski, ale nie mógł na nie przyjechać i wspomóc kolegów w starciach z Finlandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Powodem absencji było to, że Piotr Zieliński zakaził się koronawirusem. Niestety, as Napoli i polskiej kadry wciąż walczy z chorobą.

Pandemia koronawirusa daje się we znaki wszystkim. Nie omija również sportowców. W tym gronie znalazł się także Piotr Zieliński. Gwiazda reprezentacji Polski wciąż nie może się wyleczyć. Przed tygodniem jego włoski pracodawca przekazał dobre wiadomości o stanie zdrowia polskiego pomocnika. Napoli podało, że "Zielek" pokonał chorobę i jest zdrowy. Zrobiony test dał wynik negatywny.

O dwóch takich co robią furorę w Polsce. Ten duet trzęsie Ekstraklasą [WIDEO]

Tyle, że naszego rodaka zabrakło jednak w kadrze Napoli na starcie z Alkmaar w Lidze Europy. Lekarz Vicenzo Mirone przyznał, że Zieliński oraz Eljif Elmas wciąz nie uporali się z wirusem. Zapewnił, że obaj zawodnicy przebywają w domach na kwarantannie. Mamy nadzieję, że niebawem wszystko ze zdrowiem gwiazdy polskiej kadry będzie dobrze.

Miał pocisk w nodze. Jak "dmuchnął", to drżała bramka. Tak dojrzewał młody talent kadry

Najnowsze