Ibrahimović zaprezentowany przez... włoskiego drugoligowca! O co chodzi?

2019-11-08 20:55 MD
Zlatan Ibrahimović
Autor: AP PHOTO/MARCIO JOSE SANCHEZ Zlatan Ibrahimović

Przyszłość Zlatana Ibrahimovicia jest owiana wielką tajemnicą. Szwed zapewnił, że już wkrótce, w grudniu, wszyscy poznają decyzję odnośnie tego, co zamierza robić w przyszłości. Póki co jednak pozostaje otwarte pole do wszelkiego rodzaju spekulacji. W całej spirali komentarzy o Ibrze wziął udział także... drugoligowy włoski klub, Pescara Calcio. We Włoszech stało się to hitem Internetu!

Gdy stało się jasne, że Zlatan nie przedłuży swego kontraktu z Los Angeles Galaxy, który wygasa wraz z końcem 2019 roku, media nie ustają w donoszeniu o możliwych kierunkach do obrania przez wielką gwiazdę futbolu. Póki co jednak żaden nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości, gdyż w sprawie brakuje konkretów. Sam Ibrahimović natomiast pomimo 38 lat na karku pozostaje łakomym kąskiem dla wielu ekip, bo jego forma wciąż jest wysoka i pokazywał to w Stanach Zjednoczonych, trafiając do bramek rywali regularnie.

Najwięcej pogłosek odnośnie nowego klubu Szweda dotyczy ekip włoskich. Piłkarza łączy się z przenosinami do obu zespołów z Mediolanu - Milanu i Interu - a także Napoli czy Bolognii.

Jeden z kibiców z Półwyspu Apenińskiego właśnie z tego powodu dodał tweeta, w którym napisał, że "nie zaskoczy mnie, jeśli nagle przeczytam, że Ibrahimović w Pescarze". Klub występujący obecnie w Serie B postanowił zareagować na te słowa i... zaprezentował Zlatana w swoich barwach!

"Nasze barwy wyglądają na tobie wspaniale" - napisano w tym swoistym "komunikacie" abruzyjskiego klubu.

"Delfiny" tym żartem z pewnością przysporzyły sobie we Włoszech sporej sympatii. Przyszłość Ibrahimovicia natomiast ciągle pozostaje w sferze domysłów i dopóki się nie wyjaśni, być może jeszcze niejednokrotnie będziemy światkami mniej lub bardziej prawdomównych doniesień...