Kontrowersyjny wicemistrz Europy znowu WYCIĄŁ NUMER! Odchodzi z klubu w trakcie sezonu

2020-06-06 7:39 MD
Mario Balotelli
Autor: AP Mario Balotelli

Perypetie Mario Balotellego są doskonale znane wszystkim kibicom piłkarskom. Włoch przez lata nie dawał o sobie zapominać często z powodów dalece wykraczających poza jego postawę na boisku. Teraz mamy kolejny przykład takiego stanu rzeczy - jak informują włoskie media, napastnik jest o krok od przedwczesnego rozwiązania kontraktu z Brescią Calcio i opuszczenia tego klubu.

Dla Balotellego podpisanie kontraktu w Lombardii miało być ratunkiem i możliwością ponownego zaistnienia w Serie A. Odkąd piłkarz opuścił Włochy w połowie 2016 roku, związał swą karierę z Francją. Tam najwięcej występował w ekipie OGC Nice, natomiast ostatnie pół roku jego przygody w Ligue 1 to występy w Olympique'u Marsylia. Brescia wyciągnęła do piłkarza rękę latem 2020 roku, ale już wiadomo, że wielkich rzeczy obie strony wspólnie nie osiągną.

Ojciec Łukasza Piszczka marzył o grze syna w DRUGIEJ LIDZE. Był MOCNO ZASKOCZONY

W ostatnich dniach media prześcigały się w doniesieniach, że Włoch nie trenuje już z całą drużyną i nie przygotowuje się do wznowienia sezonu, do czego ma dojść już za dwa tygodnie. Teraz na tacy pojawia się powód takiego stanu rzeczy - mentalnie Balotelli jest już poza ekipą Brescii. Jak informują media na Półwyspie Apenińskim, piłkarz lada chwila oficjalnie rozwiąże swój obowiązujący do 30 czerwca kontrakt i nie pomoże Lombardczykom w walce o utrzymanie w Serie A.

Wicemistrz Europy z turnieju w Polsce i na Ukrainie w 2012 roku z pewnością nie będzie wspominał pobytu w szeregach lombardzkiego zespołu szczególnie. W jego barwach rozegrał 19 meczów, w których zdobył 5 bramek. Był także bohaterem głośnego skandalu na stadionie Hellasu Werona, gdy miejscowi kibice obrażali go rasistowsko i spotkanie zostało na chwilę zatrzymane, a sam piłkarz rozważał anwet opuszczenie murawy, czego ostatecznie nie zrobił.

Tak mieszka Robert Lewandowski!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze