Kumpel zabrał dziewczynę Neymarowi! Skandal obyczajowy z SEKSBOMBĄ w roli głównej? [ZDJĘCIA]

2019-09-18 12:12 FAN
Nathalia Felix
Autor: Instagram/nathaliafelix Nathalia Felix

Życie najpopularniejszych piłkarzy na świecie bogate jest w różne skandale, afery i głośne romanse. Niekiedy dochodzi do sytuacji, że dwóch zawodników z jednej drużyny potrafi zostać najgorszymi wrogami ze względu na kobietę. Kolejny potencjalny skandal obyczajowy wywęszyły brazylijskie media. Wystarczyło do tego jedno zdjęcie piłkarza Juventusu, Douglasa Costy.

Reprezentant Brazylii nie stroni od mediów społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzi blisko sześć milionów użytkowników. Najczęściej pojawiają się tam zdjęcia z treningów, meczów, ale nie brakuje też popularnych selfi. Ale żadna z ostatnich fotografii nie wywołała takiego poruszenia, jak to opublikowane w ubiegły weekend. Widać na nim piłkarza i piękną kobietę.

Jej tożsamość nie była żadną tajemnicą, bo Brazylijczyk oznaczył ją w poście. Zjawiskowa kobieta to niejaka Nathala Felix, brazylijska modelka. Zrobiło się o niej głośno kilka miesięcy temu. Media z całego świata donosiły, że Felix pojawiła się na imprezie urodzinowej Viniciusa Juniora, na której był obecny również Neymar. Gwiazda Paris Saint-Germain miała całować się z modelką.

Plotki nie zostały potwierdzone, a Neymar i Felix raczej nie pokazywali się publicznie i jeśli już, dobrze ukrywali swój romans. Ale Cousta kryć się nie zamierzał. Jak podają brazylijskie media, piłkarz Juventusu niedawno rozstał się z żoną i szybko znalazł szczęście u boku Felix. Można było się zastanawiać, czy bliskość modelki i zawodnika nie wywoła skandalu w reprezentacji Brazylii. Neymar najwyraźniej cieszy się, że Felix i Costa są blisko. Świadczy o tym komentarz umieszczony przez niego pod fotografią. - Miłość jest piękna - napisał piłkarz PSG.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Ela @nathaliafelix ♥️ Post udostępniony przez ⚡️DC11⚡️ (@douglascosta)
Najnowsze