Arkadiusz Milik będzie miał problemy z grą? Napoli chce sciągnąć Ibrahimovica!

2019-10-23 17:44 KG
Zlatan Ibrahimović
Autor: EastNews Zlatan Ibrahimović

Polski snajper początku sezonu nie może zaliczyć do udanych, jednak od pewnego czasu wiedzie mu się coraz lepiej. Bramka w kadrze i dwa gole strzelone w klubie potwierdzają coraz lepszą dyspozycję Milika. O regularną grę może być niedługo coraz trudniej ponieważ szefostwo Napoli poważnie zainteresowane jest zatrudnieniem Zlatana Ibrahimovica!

Szwedzki snajper rozgrywa drugi sezon za oceanem grając dla Los Angeles Galaxy, gdzie jest kapitanem i główną gwiazdą drużyny. Jego statystyki mówią same za siebie. W 29 meczach w obecnym sezonie strzelił 30 bramek i zanotował 7 ostatnich podań. W klasyfikacji strzelców wyprzedza go tylko Carlos Vela z konkurencyjnego Los Angeles FC. Szwedowi kontrakt wygasa wraz z końcem roku i wątpliwe by pozostał w MLS. Swoją świetną formą przyciągnął uwagę wiele europejskich drużyn, które chętnie widziały by go w swoim klubie. Do grona zainteresowanych dołącza Napoli!

Drużyna z Neapolu obecnie zajmuje 4. miejsce w Serie A i w zimowym okienku będzie chciała wzmocnić skład. Fanem talentu Ibrahimovicia jest Prezydent SSC Napoli Aurelio De Laurentiis, który miał okazje poznać Szweda podczas pobytu w Los Angeles i wypowiada się o nim w samych superlatywach. Sam Ibrahimović w wywiadzie dla "La Gazetta dello Sport" był pod wrażeniem miłości i wsparcia jakie Neapol okazał Diego Maradonie i sam był by chętny grać w Napoli. Nie jest to jedyny klub zainteresowany usługami Szweda. Głośno było o zainteresowaniu Interu Mediolan, Bologni, Manchesteru United, czy Boca Juniors.

Najnowsze