Mistrz świata NAPADNIĘTY we własnym domu! Te sceny MROŻĄ KREW w żyłach

2020-10-24 14:10 PAP mil
pistolet
Autor: Marcus Trapp/Pixabay/cc0 Agresor najpierw ostrzelał dom, a następnie samochód goniących go mężczyzn

Luca Toni jest piłkarzem powszechnie znanym wszystkim kibicom piłkarskim. Tym większe zdumienie wywołała informacja o tym, jaką sytuację przeżył były napastnik wielu znakomitych klubów europejskich we własnym domu. Został w nim bowiem napadnięty i okradziony - na szczęście ani graczowi, ani nikomu z jego rodziny podczas zajścia nic się nie stało.

Piłkarski mistrz świata z 2006 roku Luca Toni stał się celem napadu uzbrojonych złodziei. Były reprezentant Włoch potwierdził krążące w mediach społecznościowych informacje, że do zdarzenia doszło w jego domu w czwartek wieczorem.

„W czwartek pomiędzy godz. 19.30 a 21.30 zostaliśmy zaatakowani przez uzbrojonych i zamaskowanych trzech mężczyzn. Najważniejsze, że mojej rodzinie nic się nie stało, nie skrzywdzili nas, ale oczywiście pozostała ogromna trauma i wielki strach” – przekazał były zawodnik m.in. Fiorentiny, Bayernu Monachium i Juventusu Turyn.

Robert Lewandowski we WZRUSZAJĄCYM WYZNANIU o zmarłym tacie. Łzy napływają do oczu

„To smutne, że przestępcy zabrali rzeczy, które mają wartość sentymentalną” – dodał były król strzelców Bundesligi i Serie A (dwukrotnie).

Tuż po napadzie na miejscu pojawiła się policja, która została wezwana prawdopodobnie przez jednego z sąsiadów. Zaniepokoił go podejrzany samochód przed domem Toniego.

43-letni Toni rozegrał w drużynie narodowej Włoch 47 spotkań, w których zdobył 16 bramek. Jest mistrzem świata z 2006 roku, a z Bayernem Monachium wywalczył m.in. dwa tytuły mistrza Niemiec.

Super Raport 23.10 (szef KPRM - Michał Dworczyk, dr Anna Materska-Sosnowska - politolog, UW, Sławomir Broniarz - prezes ZNP oraz dr Maciej Jędrzejko)
Najnowsze