OGRABIŁ Lewandowskiego, a teraz PIEŚCI SEKSBOMBĘ?! Ten Włoch jest w czepku urodzony! ZDJĘCIA

2020-08-07 5:45 CH
Ciro Immobile i Jessica Melena
Autor: Instagram Ciro Immobile i Jessica Melena

Ciro Immobile czerpie ostatnio z życia pełnymi garściami! Włoski napastnik Lazio Rzym najpierw sprzątnął Robertowi Lewandowskiemu sprzed nosa Złoty But, nagrodę dla najskuteczniejszego europejskiego snajpera. A teraz bezczelny Włoch wypoczywa w raju u boku pięknej jak anioł małżonki. Seksowna Jessica Melena to muza gwiazdora z gorącej Italii i w tej roli sprawdza się świetnie. Immobile jeszcze nigdy w życiu nie był tak skuteczny. A Jessica jest zapatrzona w ukochanego jak w obrazek. "Z moim bombardierem" - podpisała romantyczną fotkę z napastnikiem Lazio, laureatem nagrody Złoty But. Poniżej zdjęcia zjawiskowej Jessiki Meleny.

Robert Lewandowski strzelał gola za golem, a kiedy zakończył sezon Bundesligi z dorobkiem 34 bramek, wydawało się, że Złotego Buta dla najlepszego snajpera w Europie ma jak w banku. Jednak potem niesamowitą skutecznością popisywał się Ciro Immobile. Bundesliga finiszowała dużo wcześniej niż Serie A, więc potem "Lewy" mógł już tylko bezradnie się przyglądać, jak włoski snajper Lazio najpierw odrabia straty, a później wyprzedza Polaka na ostatniej prostej. Zakończył rozgrywki z 36 golami i prestiżową nagrodą. Immobile pomogło to, że we Włoszech rozgrywki są dłuższe. Wykorzystał kolejne szanse ku rozpaczy fanów Lewandowskiego. A potem wyskoczył na wakacje ze swoją gorącą muzą, piękną Jessiką Meleną.

Bartosz Kurek i Anna Grejman szykują się do ŚLUBU! Siatkarka przymierza suknię ślubną! [ZDJĘCIA]

Ciro Immobile i piękna Jessica Melena tworzą parę już od 8 lat. Włoski napastnik podobno zakochał się w zjawiskowej modelce od pierwszego wejrzenia. Kiedy stało się jasne, że Włoch wyprzedził Roberta Lewandowskiego i Złoty But wpadnie w jego ręce, muza gwiazdora Lazio pękała z dumy. "Co za radość! Kochanie, cierpieliśmy razem, a teraz radujemy się wspólnie tą upragnioną i zasłużoną nagrodą. Zapisałeś się w historii piłki nożnej. Zasługujesz na wszystko, co można dać tak wspaniałemu profesjonaliście i mężczyźnie jakim jesteś" - napisała na Instagramie boska Jessica Melena. Zobaczcie zdjęcia Włocha i jego cudownej żony.

Bayern Monachium ma SWOJĄ PRAWDĘ Złotego Buta. Robert Lewandowski może się uśmiechnąć

Wyświetl ten post na Instagramie.
🌊 Post udostępniony przez jessica Melena (@jessicamelena)
Najnowsze