Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Najnowsze doniesienia

Paulo Sousa lada moment wróci na ławkę trenerską? Może objąć klub reprezentanta Polski, trwają przymiarki

2022-09-05 19:07

Paulo Sousa w Polsce nie kojarzy się dobrze. Wciąż to jednak trener ze sporą renomą i trudno będzie się dziwić, że po zwolnieniu z Flamengo długo pozostanie bez pracy. Całkiem niedawno widziano go na jednym z meczów Serie A, a teraz pojawia się coraz więcej doniesień, że właśnie we Włoszech znajdzie ponowne zatrudnienie. Wszystko wskazuje na to, że obejmie klub reprezentanta Polski.

Tego nazwiska nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu kibicowi piłkarskiemu w Polsce. Sousa porzucił naszą kadrę tuż przed najważniejszymi meczami w walce o mistrzostwa świata. Portugalczyk dołączył do Flamengo, gdzie nie poradził sobie jednak na tyle dobrze, by utrzymać posadę. Ba! Nie zdołał poprowadzić brazylijskiego klubu dłużej niż pół roku. Od tamtej pory pozostawał bez pracy, ale wiele wskazuje na to, że lada chwila może wrócić na ławkę trenerską i to od razu do drużyny z ligi TOP 5 w Europie! Do tego, ma on objąć drużynę reprezentanta Polski.

Odszedł legendarny zawodnik. Ogromna strata, Paulo Sousa pożegnał go w wyjątkowy sposób

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 4

Paulo Sousa poprowadzi klub reprezentanta Polski? Włosi przekonani

Całkiem niedawno Paulo Sousa widziany był na meczu Milanu z Bologną w Serie A. Choć w Internecie żartowano, że Stefano Pioli musi teraz drżeć o posadę, to nie szkoleniowiec mistrzów Włoch ma się czego obawiać. Dużo mówi się o tym, że władze Bologny tracą cierpliwość i lada moment Sinisa Mihajlović może pożegnać się z posadą, a na jego miejsce szykowany ma być właśnie Sousa.

Paulo Sousa zaskoczył kibiców. Nagle o sobie przypomniał, oglądał reprezentanta Polski. Od razu zawrzało

Więcej informacji w tym temacie pojawiło się niedawno, gdy o możliwości przeprowadzenia takiego ruchu poinformował jeden ze słynniejszych włoskich dziennikarzy, Nicolo Schira. Jak wiemy, jednym z podstawowych zawodników Bologny jest bramkarz Łukasz Skorupski.

Zobacz zdjęcia Fernandy Colombo, pięknej sędzi piłkarskiej. Kliknij w galerię poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze