Piątek i Milik wyprawili urodziny swoim dziewczynom. Tak dbają o swoje księżniczki [ZDJĘCIA]

2019-08-12 11:36 DaO
Krzysztof Piątek, Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik

Niemal każda kobieta zwraca uwagę na to, czy jej partner pamięta o ważnych datach. Jedną z nich jest na pewno data urodzin. Świetnie ze swojego przyjemnego obowiązku wywiązali się Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik. Obaj pamiętali o urodzinach swoich ukochanych i złożyli im życzenia nawet w mediach społecznościowych.

Piątka i Milika łączy nie tylko to, że grają dla reprezentacji Polski i obaj występują we włoskiej Serie A, ale również fakt, że ich partnerki urodziny obchodzą w ten sam dzień. 11 sierpnia świętowały i Jessica Ziółek i Paulina Piątek. Dla piłkarza Napoli przeszkodą do wspólnego obchodzenia urodzin ze swoją narzeczoną nie był nawet daleki wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Jeszcze w sobotę Milik grał bowiem w sparingu z FC Barceloną, który odbył się za oceanem. Napastnik zdążył na czas i stawił się na urodzinowej imprezie. Na Instagramie opublikował romantyczne zdjęcie, na którym widać jak daje buziaka swojej ukochanej. Na drugim planie widnieje natomiast napis "happy birthday" ułożony z balonów. Na Instagramie, a dokładnie na Instastories urodzinowe życzenia swojej żonie złożył Piątek. - Happy Birthday my princess - brzmi podpis na zdjęciu, co po polsku oznacza: - Wszystkiego najlepszego moja księżniczko.

Krzysztof Piątek, Paulina Piątek
Autor: Instagram/pjona_9
Najnowsze