Świat sportu pożegnał trenera

Pogrzeb Sinisy Mihajlovicia. Wzruszające pożegnanie słynnego trenera. Trumna przystrojona w klubowy szalik

2022-12-20 13:10

Cały świat futbolu pogrążył się w głębokiej żałobie po śmierci słynnego trenera. Sinisa Mihajlović zmarł 16 grudnia. By pożegnać go, do Rzymu zjechały się tysiące fanów. Doszło do wielu poruszających scen. Wielu kibiców chciało towarzyszyć w ostatniej drodze Sinisy Mihajlovicia na ziemi. Na zdjęciach widać opłakiwanie wielkiej straty. Jego trumnę przystrojono też w klubowy szalik klubu Bologna FC.

Sinisa Mihajlović był słynnym trenerem. Serbski piłkarz i szkoleniowiec zmagał się z nowotworem - zmarł z powodu białaczki. 63-krotny reprezentant Jugosławii oraz Serbii i Czarnogóry przez lata występował w Serie A. Grał m.in. dla Romy, Sampdorii Genua czy Lazio Rzym. Po zakończonej karierze prowadził jako trener AC Milan, Torino, Bolognę czy reprezentację Serbii. 53-letni trener zmarł w połowie grudnia.

Polski dziennikarz zaatakowany w Argentynie podczas transmisji na żywo. Próbowali go okraść

Pogrzeb Sinisy Mihajlovicia. Pożegnały go tłumy

W Rzymie pojawiły się tysiące kibiców, by pożegnać Sinisę Mihajlovicia. Serbski szkoleniowiec był uwielbiany przez fanów, którzy wspierali go w walce z chorobą. Niestety, ta była wyjątkowo nieustępliwa. Mimo ciężkiego starcia z białaczką, Sinisa Mihajlović zmarł w wieku 53 lat.

Kibice opłakiwali tę stratę przy jego trumnie. Rozkładano szalik Bologny, układano kwiaty i wylewano wiele łez. Widać, jak wielkie znaczenie miał Sinisa Mihajlović dla niektórych fanów.

Będzie zadziwiający zwrot akcji? Karim Benzema pożegnał się z reprezentacją, ale... może wróci!

Artur Szpilka komentuje walkę Pudzianowski - Khalidov | Andrzej Kostyra
Najnowsze