POTWORNA choroba NISZCZY rodzinę znanego piłkarza. Zawodnik przeżywa ogromny dramat

2020-06-01 16:22 DaO
Radja Nainggolan
Autor: East News Radja Nainggolan

Czasami ciężko nie wierzyć w istnienie fatum. Historie niektórych osób są aż do granic możliwości wypełnione ciężkimi i dramatycznymi chwilami. Już od dzieciństwa łatwego życia nie miał Radja Nainggolan. Belg po kolei tracił swoich bliskich. Niedawno musiał pożegnać się także z siostrzenicą, która zmarła na nowotwór.

Reprezentant Belgii w świecie piłki znany jest nie tylko ze świetnych występów, ale także z twardego charakteru. Nie brakowało skandali, w których Nainggolan odgrywał główną rolę. Charakter piłkarza został jednak ukształtowany przez trudne przeżycia, jakie spotkały go na jego drodze. W młodzieńczych latach został porzucony przez ojca, który zostawił jego matkę oraz rodzeństwo.

Brutalna wojowniczka chciała urwać głowę rywalce? Jej szefowie byli wściekli!

W 2010 roku Nainggolana spotkała ogromna tragedia. Z powodu raka umarła jego mama. Gdy wydawało się, że życie piłkarza powoli zaczyna się układać w sferach prywatnych, na jego rodzinę spadł kolejny cios. Żona Belga wyjawiła, że również zmaga się z nowotworem. To z kolei spowodowało, że Nainggolan zdecydował się na powrót do Cagliari, skąd wypłynął na szerokie wody.

Potworny uraz gwiazdy UFC! Wyglądał, jakby płakał krwią [ZDJĘCIE]

I gdyby tego było jeszcze mało, piłkarz włoskiej drużyny poinformował niedawno na Instagramie, że nowotwór zabrał mu kolejną bliską osobę. Walkę z tą potworną chorobą przegrała siostrzenica Nainggolana. - Wszyscy za tobą będziemy bardzo tęsknić. Twój chłopak, tata, siostry i bracia. Nadal nie mogę uwierzyć, że odeszłaś w tak młodym wieku. Teraz będziesz bliżej mojej mamy, która będzie nad tobą czuwać - napisał na Instagramie Belg.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze