Arkadiusz Milik

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

sensacyjne wieści

Rollercoaster w sprawie Arkadiusz Milika! Juventus zdecydował, co z Polakiem. Sensacyjne doniesienia

2023-06-08 19:14

Arkadiusz Milik ma za sobą całkiem udany sezon w barwach Juventusu i wielu kibiców zarówno polskiego napastnika, jak i włoskiego klubu zastanawiało się, czy "Stara Dama" wykupi go z Marsylii. Okazuje się jednak, że Włosi nie zamierzają ściągać do siebie Milika na stałe, ale wcale nie musi on wracać do Francji. Jak donosi "Corriere dello Sport", Polaka wykupił z OM chcą wicemistrzowie Włoch.

W ostatnich czasie coraz więcej mówi się o tym, że Juventus zmaga się z ogromnymi problemami finansowymi i wszelkimi możliwymi sposobami szuka kolejnych oszczędności. Naturalne zatem wydaje się, że "Stara Dama" nie skorzysta z opcji wykupu Arkadiusza Milika z Olympique Marsylia, aby nie nadwyrężać swojego budżetu. Gdy tylko gruchnęła wieść o tym, że napastnik reprezentacji Polski nie zostanie w stolicy Piemontu, kolejne klubu zaczęły przyglądać się Milikowi. Może on nawet zostać we Włoszech. 

Arkadiusz Milik może zostać we Włoszech, ale nie w Juventusie! Wicemistrzowie kraju chcą Polaka u siebie

Jak podaje "Corriere dello Sport", usługami polskiego piłkarza mocno zainteresowane jest Lazio Rzym. Dla Arkadiusza Milika byłaby to o tyle korzysta sytuacja, że nie tylko zostałby on we Włoszech, gdzie spędził sporą część swojej kariery, ale również grałby dla Maurizio Sarriego, z którym miał okazję współpracować już w Napoli, zanim włoski menadżer odszedł do Chelsea. 

Rollercoaster w sprawie Arkadiusz Milika! Juventus zdecydował, co z Polakiem. Sensacyjne doniesienia

Wicemistrzowie Włoch potrzebują również napastnika, który dodatkowo byłby ograny w lidze włoskiej. Jednym nominalnym środkowym napastnikiem w Lazio jest bowiem 33-letni Ciro Immobile, który co prawda strzelił aż 14 goli w poprzednim sezonie we wszystkich rozgrywkach, ale również opuścił łącznie 12 spotkań ze względu na kontuzje. 

Sonda
Czy Arkadiusz Milik pasowałby do Lazio?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze