Szczęsny kontuzjowany

i

Autor: East News Szczęsny kontuzjowany

Kontuzja Szczęsnego

Są nowe informacje o Wojciechu Szczęsnym. Tyle będzie potrzebował na powrót do gry. Chodzi o tygodnie

2022-09-02 13:49

Z duszą na ramieniu można było patrzeć na wydarzenia z ostatniego meczu Juventusu w lidze włoskiej. Wojciech Szczęsny, który wyszedł w podstawowym składzie Starej Damy, nie dokończył spotkania z uwagi na kontuzję. Wszystko wyglądało bardzo poważnie i można było się spodziewać najgorszego. Włosi podali nowe informacje o stanie zdrowia polskiego bramkarza.

Początek obecnego sezonu dla Wojciecha Szczęsnego nie jest udany. Reprezentant Polski musiał opuścić dwa pierwsze ligowe spotkania ze względu na kontuzje. Było jasnym, że gdy tylko wróci do zdrowia, od razu wskoczy do bramki Juventusu. Tak też się stało i w trzeciej kolejce zagrał przeciwko AS Roma. Ale był to jego jedyny pełny mecz w rozgrywkach.

Anna Lewandowska stanęła przed lustrem i nie mogła się powstrzymać. Fani oniemieli, gdy to zobaczyli

Kontuzja Szczęsnego. Włosi o możliwej dacie powrotu

Co prawda Szczęsny pojawił się w pierwszym składzie na mecz ze Spezią, ale boisko opuścił w 43. minucie. Wszystko ze względu na ponowne kłopoty ze zdrowiem. Polak niefortunnie interweniował przy rzucie rożnym i z grymasem bólu upadł na murawę. Boisko musiał opuścić na noszach i trzymał się za twarz. Wówczas można było się spodziewać poważnej kontuzji.

Wyjaśniła się przyszłość Krzysztofa Piątka! Polak wraca do Włoch, oficjalne potwierdzenie

Sonda
Czy Wojciech Szczęsny powinien stać na bramce reprezentacji Polski?

Juventus po badaniach zawodnika wydał komunikat, który mógł nieco uspokoić kibiców. - Po skręceniu kostki w środę, Wojciech Szczęsny przeszedł badania radiologiczne w centrum medycznym, które wykluczyły jakiekolwiek złamania lub poważne uszkodzenia torebki stawowej - można było przeczytać w oświadczeniu. Teraz nowe informacje przekazują włoskie media.

I są to informacje, które można uznać za optymistyczne, bo wiele wskazuje na to, że Szczęsnego nie czeka bardzo długa przerwa. "La Gazzetta dello Sport" sugeruje, że Polak może pauzować od tygodnia do trzech. "Corriere dello Sport" sugeruje natomiast, że bardziej prawdopodobny termin to jednak trzy tygodnie. Ale wiele wskazuje na to, że występ na mundialu nie jest zagrożony.

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze