Lautaro Martinez, Inter Mediolan

i

Autor: AP Lautaro Martinez

Sceny jak z ringu na treningu Interu Mediolan! Konflikt z meczu przeniósł się na zajęcia

2021-05-13 18:53

Inter Mediolan po raz pierwszy od 11 lat sięgnął po mistrzostwo Włoch. Choć rozgrywki w Serie A jeszcze się nie skończyły, to jest już pewne, że „Nerazzurrich” już nikt w tym sezonie nie dogoni. Mimo to Inter cały czas podchodzi do rywalizacji w lidze na sto procent i tak też było w ostatnim spotkaniu przeciwko Romie. Doszło w nim także do scysji pomiędzy Lautaro Martinezem i Antonio Conte, ponieważ piłkarz został zdjęty po 42 minutach gry. Jak się okazało, sprawa miała ciąg dalszy na treningu!

Inter Mediolan aż 11 lat czekał na ponowne wzniesienie do góry trofeum za zwycięstwo w Serie A. Od 9 lat we Włoszech nieprzerwanie dominował Juventus, ale w tym sezonie „Stara Dama” nie zdołała utrzymać się na szczycie i teraz drży nawet o występy w Lidze Mistrzów. Zdobycie Scudetto nie sprawia jednak, że Antonio Conte zamierza odpuszczać swoim zawodnikom, którym do rozegrania zostało jeszcze kilka spotkań w Serie A. Podobnie było w spotkaniu z Romą, które „Nerazzurri” wygrali 3:1. Z pewnością nie najlepiej wspominać je będzie Lautaro Martinez, który zagrał ledwie 42 minuty. Piłkarz był z tego powodu wściekły na swojego trenera, a sprawa przeniosła się także na kolejny trening Interu, na którym w ruch poszły… rękawice bokserskie.

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Conte i Martinez niczym dwaj bokserzy

Sprawa z Lautaro Martinezem jest o tyle ciekawa, że zawodnik ten pojawił się na boisku w 35. minucie spotkania, zmieniając Alexisa Sancheza. Nie zagrał on jednak do końca, bowiem został zdjęty w 77. minucie i zanotował ledwie 42-minutowy występ. Wiele wskazywało na to, że Argentyńczyk ma pretensje o tę decyzję do swojego trenera. Teraz wyszło na jaw, że całą sprawę, z pomocą Romelu Lukaku, rozwiązano na treningu drużyny.

Jak podaje dziennikarz Tancredi Palmeri, belgijski napastnik postanowił zorganizować „walkę bokserską” na zajęciach Interu po spotkaniu z Romą. Lautaro Martinez i Antonio Conte otrzymali rękawice bokserskie, a Lukaku, w stylu najlepszych konferansjerów, przedstawił obu zawodników. Jak zakończyło się całe zdarzenie? To zostało za zamkniętymi drzwiami, bowiem wideo nie obejmuje „pojedynku” Martineza z Conte. Warto docenić kreatywność klubu w rozwiązywaniu konfliktów w zespole!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze