Bartłomiej Drągowski

i

Autor: East News Bartłomiej Drągowski

Szykuje się hitowy transfer bramkarza reprezentacji Polski?! Zainteresowane są kluby z Premier League

2021-04-26 22:06

Bartłomiej Drągowski przeniósł się w 2016 roku z Jagiellonii Białystok do Fiorentiny, gdzie cały czas robi postępy i przykuwa uwagę zainteresowanych klubów. Polak z roku na rok zwiększa swoją wartość co sprawiło, że w kierunku bramkarza "Biało-czerwonych" sięgnęły trzy kluby z Premier League. Usługami Bartłomieja Drągowskiego mają być zainteresowane Everton, Tottenham oraz West Ham. Latem Polak może więc zmienić barwy klubowe.

W ostatnich latach ekspansja polskich zawodników w najlepszych ligach w Europie staje się coraz większa, a kolejne drużyny poznają się na talentach pochodzących z Polski. Już w 2016 roku AC Fiorentina zdecydowała się wykupić z Jagiellonii Białystok Bartłomieja Drągowskiego i jak czas pokazał, nie była to zła inwestycja. Z roku na rok golkiper pochodzący z Podlasia pokazywał, że drzemie w nim wielki potencjał, aż wreszcie stał się pierwszym wyborem trenera Giuseppe Iachini. Tylko w tym sezonie Bartłomiej Drągowski rozegrał 33 mecze we wszystkich rozgrywkach. Kolejne dobre występu bramkarza "Biało-czerwonych" sprawiły, że Drągowski przyciągnął uwagę kolejnych dużych klubów. Tym razem, według doniesień Nicolo Schiry, szanse na wykupienie golkipera sondują trzy kluby z Anglii. 

Kolejka chętnych po Roberta Lewandowskiego! Giganci kontaktowali się z agentem Polaka

Jak donosi dziennikarz, po Borussia Dortmund wykazała zainteresowanie Bartłomiejem Drągowskim, o Polaka pytać miał także Everton, Tottenham oraz West Ham. Drużyna z Londynu jest bardzo zadowolona z tego, jak w ekipie "Młotów" radzi sobie Łukasz Fabiański, więc szukanie następcy z tego samego kraju może wydawać się logicznym rozwiązaniem. Bartłomiej Drągowski rozegrał dla Fiorentiny łącznie 74 spotkania. Tym samym "Fiołki" stały się zespołem, dla których Polak rozegrał najwięcej spotkań. Na drugim miejscu znajduje się Jagiellonia Białystok, w barwach której Drągowski zagrał 69 razy. 

Ibrahimović w POWAŻNYCH tarapatach. Może nie zagrać z Polską na Euro!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Wygrywali angielską Premier League w XXI wieku. Pamiętasz wszystkich mistrzów Anglii?

Pytanie 1 z 18
Mistrzem Anglii za sezon 2000/2001 został:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze