Tak całuje Wojciech Szczęsny! Zobacz GORĄCY pocałunek piłkarza z żoną

2020-02-17 16:21 PO
Wojciech Szczęsny
Autor: AP Wojciech Szczęsny cieszy się ze zwycięstwa Juventusu Turyn

Z takim dopingiem Wojciech Szczęsny (30 l.) wygra każdy mecz! Polski bramkarz Juventusu najpierw zachował czyste konto w meczu z Brescią (2:0), a potem dostał w nagrodę gorącego całusa od żony Mariny Łuczenko-Szczęsnej (31 l.). Wszystkiemu przypatrywał się najmłodszy w rodzinie Szczęsnych – Liam (1,5 r.).

Szczęsny, który podpisał ostatnio nowy kontrakt z Juventusem, jest w świetnej formie. Zagrał w lidze po raz pierwszy od przedłużenia umowy i zanotował już siódme czyste konto w tym sezonie. Reprezentant Polski nie miał zbyt wiele pracy (zaledwie dwa celne strzały na bramkę), ale po meczu odebrał gorące gratulacje od żony Mariny. Dla takiego buziaka warto było zachować koncentrację przez 90 minut!

Szczęsny związał się ze Starą Damą do końca sezonu 2023/24. Będzie inkasował 7 milionów euro rocznie i znajdzie się wśród najlepiej zarabiających piłkarzy Serie A. Jest najbogatszym bramkarzem w lidze włoskiej i zajmuje 7. miejsce na liście zarabiających piłkarzy. Prowadzi oczywiście Cristiano Ronaldo (31 mln euro rocznie). Szczęsny jest też wiceliderem listy najlepiej zarabiających polskich zawodników (za Robertem Lewandowskim, który zarabia 20 mln euro rocznie).

Najnowsze