Piękne lokum napastnika

Tak wygląda mieszkanie Arkadiusza Milika. Te szczegóły przykuwają uwagę, trudno narzekać na taki dom

2023-02-07 18:17

Arkadiusz Milik latem ubiegłego roku postanowił przenieść się z Olympique Marsylia do Juventusu. Na razie pobyt Polaka w Starej Damie jest udany i zadomowił się w Turynie. Kilka miesięcy temu Milik wraz z ukochaną, Agatą Sieramską pochwalili się nowym mieszkaniem we Włoszech. Zwłaszcza na fotografiach partnerki piłkarza można zobaczyć, jak wygląda wnętrze domu pary.

Sporo było pytań dotyczących przejścia Arkadiusza Milika do Juventusu. Zastanawiano się, czy napastnik reprezentacji Polski robi dobry ruch, ale jak pokazały minione miesiące, wyszedł na tym dobrze. Milik wystąpił w 16 ligowych spotkaniach, w których zdobył sześć bramek. Teraz czeka go nieco dłuższa przerwa, bo niedawno doznał kontuzji, a ta wykluczyła go z gry na kilka tygodni. Jedną z pierwszych decyzji Milika po przenosinach do Turynu było znalezienie mieszkania.

Tak wygląda mieszkanie Arkadiusza Milika. Może zrobić wrażenie

Bo nie ma to jak własne cztery ściany, w których można odpocząć od codziennych obowiązków. Milik we Włoszech mieszka ze swoją partnerką, Agatą Sieramską. Trenerka fitness często nagrywa wideo w mieszkaniu oraz pokazuje z niego zdjęcia. Dzięki temu możemy zobaczyć skrawek życia pary w Turynie i trzeba przyznać, że dom Milika może robić wrażenie. Wszystko zachowane jest w nowoczesnym stylu i choć dom znajduje się na poddaszu, na co wskazywałoby ułożenie sufitu, jest w nim sporo miejsca. Przestronny salon z nowoczesnymi meblami i spory przedpokój oraz łazienka. W takim mieszkaniu na pewno można zrelaksować się po trudnym treningu. Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

PKO Ekstraklasa Raport 6.02
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze