To może być koniec Zlatana Ibrahimovicia. Nadeszły fatalne wiadomości, zbliża się pożegnanie z karierą?

2022-05-10 14:02
Zlatan Ibrahimović
Autor: AP PHOTO Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović to niewątpliwie jedna z ikon współczesnej piłki nożnej. Mimo że Szwed na karku ma już 40 lat, ostatnio nie chciał myśleć o sportowej emeryturze. Niewykluczone jednak, że będzie musiał mocno zastanowić się nad przyszłością, a powodem tego są problemy zdrowotne. Z Włoch dochodzą niepokojące wiadomości o stanie Ibrahimovicia, który ma rozważać zakończenie kariery.

Zlatan Ibrahimović już w przeszłości dawał do zrozumienia, że jest jedyny w swoim rodzaju. Potwierdzały to kolejne wspaniałe występy zawodnika i wiele pięknych bramek. Dowodem na wyjątkowość Szweda jest również to, że mimo zaawansowanego wieku jak na zawodnika, zwłaszcza występującego w polu, nadal gra na najwyższym poziomie.

Bayern szuka następcy Lewandowskiego? Chce sprowadzić gwiazdę Liverpoolu, to byłby wielki hit!

Ibrahimović zakończy karierę? Niepokojące sygnały

Tylko w tym sezonie Serie A zagrał w 22 spotkaniach i zdobył osiem bramek dla AC Milan, który jest głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa Włoch. W ostatnim czasie napastnik bardzo rzadko pojawia się jednak na boisku. Wszystko za sprawą problemów z kolanem. Okazuje się, że te są na tyle poważne, że Szwed na boisku może przebywać zaledwie 10 minut.

Kamil Grosicki ma wyjątkowego kibica na drugim krańcu świata. Co za historia! Spotkała go niesamowita niespodzianka

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Poważne problemy Ibrahimovicia. Może zakończyć karierę

Niepokojące informacje przekazuje włoskie Sky Italia. Według doniesień dziennikarzy zawodnik AC Milan ma mieć indywidualny plan treningowy, bo wraz z kolegami z drużyny ćwiczy zaledwie raz w tygodniu. Uczęszcza również na analizę taktyczną, ale o grze w wyjściowym składzie nie ma mowy. Dlatego w grę wchodzi najbardziej skrajne rozwiązanie.

Jeśli wyleczenie kontuzji kolana w pełnie nie będzie możliwe, Ibrahimović musi rozważyć zakończenie kariery. To na pewno byłby fatalny dzień dla piłki nożnej, bo z placu gry zniknęłaby kolejna wielka ikona. Na razie jednak Szwed skupia się zapewne na wsparciu kolegów z drużyny, którzy są o krok od wielkiego osiągnięcia, jakim byłoby mistrzostwo Włoch.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze