Trener Milanu

i

Autor: AP PHOTO Trener Milanu

Trener Milanu padł ofiarą złodzieja. Stracił medal za mistrzostwo, gorzkie świętowanie

2022-05-23 10:41

Niedziela w Mediolanie była wyjątkowo radosna. Fani AC Milan do białego rana świętowali mistrzostwo Włoch wywalczone po 11 latach posuchy. "Rossoneri" zapewnili sobie tytuł dopiero w ostatniej kolejce, pokonując na wyjeździe Sassuolo 3:0. Jednym z najbardziej szczęśliwych ludzi był trener zespołu - Stefano Pioli. Niestety, podczas fety skradziono jego medal.

Rywalizacja o mistrzostwo Włoch trwała do ostatnich chwil sezonu. Od pewnego czasu było wiadomo, że tytuł trafi do Mediolanu, a lokalni rywale walczyli z całych sił. W lepszej sytuacji byli piłkarze Milanu, bowiem wszystko zależało od nich samych. Kibice "Rossonerich" stęsknili się za wielkimi sukcesami, które przez lata odnosił ten klub, jednak w końcu po 11 latach mają powody do radości. Drużyna Stefano Pioliego nie zawiodła i pokonała na wyjeździe Sassuolo 3:0, dzięki czemu przypieczętowała mistrzostwo. Szybko rozpoczęła się zasłużona celebracja, która miała szczególne znaczenie dla trenera. 56-latek w końcu wywalczył upragniony medal, jednak podczas świętowania przeżył nieprzyjemny incydent.

Emocjonalna reakcja ukraińskiego piłkarza w trakcie mistrzowskiej fety i piękny gest jego kolegów z Manchesteru

Trener Milanu padł ofiarą złodzieja. Skradziono mu medal

Już w trakcie fety przeszczęśliwy Pioli stracił cenny medal. Ktoś zerwał krążek z szyi trenera, który opowiedział o wszystkim w rozmowie z "La Repubblica". - Byłbym wdzięczny, gdyby mi go zwrócono, bo to jedyny medal, jaki zdobyłem - zaapelował do złodzieja. Nie traci on nadziei na pozytywne rozwiązanie przykrej sytuacji, jednak nawet w razie oporu "kibica" błyskawicznie zareagowały już władze Serie A.

Wielka zmiana w życiu Wojtka Szczęsnego! Żona bramkarza reprezentacji Polski wszystko pokazała, wielu może im zazdrościć

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?

Władze ligi obiecały wyprodukowanie nowego medalu dla trenera. "Panie Pioli, jutro dostanie pan nowy medal" - napisał oficjalny profil Serie A na Twitterze. Tym samym świeżo upieczony mistrz Włoch otrzyma medal na pamiątkę ogromnego sukcesu. Czas pokaże, czy złodzieja oryginalnego krążka ruszy sumienie.

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Najnowsze