Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny

Zwrot akcji

Zaskakująca informacja w sprawie Wojciecha Szczęsnego! Włosi przekonani o przyszłości reprezentanta Polski

2023-06-01 17:33

Wojciech Szczęsny przeniósł się z Arsenalu do Juventusu 19 lipca 2017 roku. Reprezentant Polski podczas mistrzostw świata w 2022 roku pokazał się z bardzo dobrej strony i wielokrotnie był bohaterem w bramce "Biało-Czerwonych". Jeszcze nie tak dawno mówiło się o odejściu 33-latka. Nowe informacje na temat Szczęsnego zdradził dziennikarz Romeo Agresti.

Od kilku miesięcy na ustach wszystkich fanów piłki nożnej mówi się o dramatycznej sytuacji Juventusu. "Stara Dama" na pewno w przyszłym sezonie nie będzie mogła zagrać w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów przez co nie otrzymają kilkudziesięciu milionów euro. Co więcej, najprawdopodobniej nie zostanie wykupiony Arkadiusz Milik, który został wypożyczony do Juventusu z Olympique Marseille. Ekipa z Turynu w styczniu 2022 roku została ukarana odjęciem 15 punktów, jednak później sąd sportowy zawiesił decyzję. Przez co sytuacja miała zostać ponownie rozpatrzona przez władze piłkarskie. Dochodzenie Włoskiej Federacji Piłkarskiej w sprawie nieprawidłowości w transakcjach transferowych. "Stara Dama" miała podawać w dokumentach fikcyjne wartości rynkowe.

Co dalej z Wojciechem Szczęsnym? Dziennikarz Romeo Agresti wprost o przyszłości Polaka

Ostatecznie podczas rozprawy przed sądem apelacyjnym FIGC, prokuratorzy chcieli, aby "Stara Dama" miała odjętych 11 punktów, zakończyło się jednak na 10. Ponadto zostało uniewinnionych siedmiu byłych działaczy, a także była gwiazda Juventusu oraz dyrektor wykonawczy Pavel Nedved. Bardzo możliwe, że ta sytuacja odbiła się na atmosferze w zespole, a do tego wielu gwiazdom nie podobało się przygotowanie zespołu do kolejnych meczów przez trenera, a tuż po meczu Lidze Europy wypowiedział się na jego temat sam Szczęsny. Wydawało się, że reprezentant Polski będzie szukał innego pracodawcy, ale dziennikarz Romeo Agresti przekazał informację o pozostaniu 33-latka w klubie.

Sonda
Kto jest lepszym bramkarzem: Wojciech Szczęsny czy Łukasz Skorupski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze