Zlatan Ibrahimović

i

Autor: East News

Zlatan Ibrahimović miał podjąć decyzję w sprawie dalszej kariery! Wszystko stało się jasne, media ujawniają

2022-05-25 13:33

Zlatan Ibrahimović miał podjąć decyzję w sprawie swojej dalszej kariery piłkarskiej. Według doniesień "La Gazetta Dello Sport", doświadczony Szwed będzie kontynuował swoją grę w piłkę, mimo pokaźnego wieku i kontuzji, na które ostatnimi czasy jest podatny. Według doniesień medialnych, ma on zarabiać w Milanie kwotę 2,5 miliona euro za kolejny sezon gry.

Zlatan Ibrahimović nie zamierza kończyć kariery! Mimo że doświadczony napastnik reprezentacji Szwecji coraz częściej zmaga się z kontuzjami i ma już na karku 40 lat, to nadal chce czarować kibiców, występując w barwach mediolańskiego Milanu. Według "La Gazetta Dello Sport", Szwed już porozumiał się  z nowoupieczonymi mistrzami Włoch i będzie kontynuował grę na San Siro.

Piotr Żyła przekazał świetną wiadomość. Nie mógł ukryć wielkiej radości, fani już nie mogą się doczekać

Zlatan Ibrahimović będzie dłużej grał w piłkę! Szwed miał porozumieć się z Milanem

Ten sezon w wykonaniu Ibrahimovicia był pełen wzlotów i upadków. Mimo że Szwed bardzo przyłożył się do mistrzostwa Serie A dla Milanu, to trapiły go rozległe kontuzje, przez co nie zawsze obecny był na boisku. Mimo wieku i problemów zdrowotnych, były napastnik m.in. Ajaxu, Manchesteru United i Barcelony nie zamierza kończyć przygody z piłką i jak donosi "La Gazetta Dello Sport", porozumiał się z władzami zwycięzców Serie A w sprawie przedłużenia swojej umowy. Wiele wskazuje na to, że już niebawem usłyszymy z klubu specjalny komunikat. Co ważne,sam Szwed ma już podjąć działania, które przywrócą go do optymalnej dyspozycji.

Lukas Podolski wyjechał z Polski! Opuścił Zabrze w specjalnym celu, nie mógł ukryć uśmiechu

Aby zobaczyć luksusowe Porsche 911 Zlatana Ibrahimovicia, przejdź do galerii poniżej.

Ibrahimović ma zostać w Milanie. Chce podjąć walkę o stały powrót na boisko

Ibrahimović, który ma nie chcieć schodzić z murawy miał już podjąć pewne decyzje względem tego, jak zrobić tak, aby móc rozegrać dla Milanu jak najwięcej spotkań w następnym sezonie. Według informacji, Szwed ma poddać się operacji lewego kolana, które w ostatnich miesiącach bardzo mu przeszkadzało. Jeśli ustalenia mediów się potwierdzą, zawodnik reprezentacji Szwecji będzie występował na San Siro do końca sezonu 2022/2023.

Sonda
Czy lubisz Zlatana Ibrahimovicia?
Lewandowski, Ronaldo i Ibrahimović – bitwa na OBRZYDLIWIE drogie fury! | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze