Zlatan Ibrahimović znów w kadrze Szwecji?! Sensacyjne doniesienia odnośnie gwiazdy Milanu

2021-01-11 18:58 MaSz
Zlatan Ibrahimović
Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović ma za sobą wspaniałą karierę. Mimo 40 lat wciąż zadziwia skutecznością. Teraz jeden z reprezentantów Szwecji zdradził, że rozmawia ze słynnym rodakiem, aby ten wrócił do drużyny narodowej. Czy to w ogóle możliwe? Trzeba przyznać, że to zaskakująca informacja.

Tym zawodnikiem jest Dejan Kulusevski, piłkarz Juventusu Turyn. To właśnie on optuje za powrotem słynnego kolegi. Przyznał, że jest w kontakcie ze Zlatanem Ibrahimoviciem, który jest jego idolem. Namawia Ibrę, aby ten znów pojawił się w reprezentacji Szwecji, która w finałach EURO zagra w jednej grupie z Polską. To spotkanie odbędzie się 23 czerwca w Dublinie. Napastnik Milanu po raz ostatni w kadrze zagrał przed czterema laty. Jego dorobek jest imponujący: 116 meczów, 62 gole. Czy słynny piłkarz ulegnie i jeszcze raz wspomoże reprezentację?

Robert Lewandowski odpiera ataki konkurentów. As Bayernu wciąż jest najlepszy

W każdym razie temat jego powrotu do drużyny narodowej był omawiany przed kilkoma miesiącami. Wtedy Ibrahimović rozmawiał z selekcjonerem Janne Anderssonem. Tyle, że żadna ze stron nie zdradziła co zdecydowano podczas tego spotkania. Napastnik Milanu w tym sezonie Serie A strzelił już 10 goli, a jego zespół prowadzi w lidze włoskiej.

Transferowe zamieszanie wokół gwiazdy kadry. To tam przeniesie się Arkadiusz Milik?

Najnowsze