Aleksandra Mirosław

i

Autor: AP PHOTO Aleksandra Mirosław

Aleksandra Mirosław pierwsza we wspinaczce w Tokio! Czy będzie miała medal?

2021-08-06 11:33

Znakomity start w finale wspinaczki sportowej zaliczyła Aleksandra Mirosław. Polka pobiła rekord świata w pierwszej konkurencji. Wielu kibiców zaczęło się zastanawiać, czy dostanie medal za to, że znajduje się na pozycji lidera. Czy Aleksandra Mirosław otrzyma złoty medal? Odpowiedź będzie rozczarowująca dla wielu kibiców sportu.

Aleksandra Mirosław zachwyciła kibiców na całym świecie. Jej dyspozycja w pierwszej konkurencji wspinaczki sportowej zrobiła wielkie wrażenie. Mirosław pobiła rekord świata w czasówce. Część kibiców, która pierwszy raz miała okazję śledzić zawody wspinaczki, zaczęła się zastanawiać, czy nasza reprezentantka się doczekała już złotego medalu. Niestety, odpowiedź jest bardzo rozczarowująca dla fanów.

Tokio 2020: Czy Aleksandra Mirosław dostanie złoty medal?

Do tej pory we wspinaczce na szybkość rekord świata wśród kobiet należał do Aries Susanti Rahayu z Indonezji, która osiągnęła wynik 6,99. W walce o finał nasza zawodniczka otarła się o ten wynik, ale nie zdołała go pobić. Inaczej było już w finałowym starciu, w którym Aleksandra Mirosław wspinała się perfekcyjnie i osiągnęła wynik 6,84! Polka jest po pierwszej konkurencji, ale czeka ją jeszcze rywalizacja w dwóch konkurencjach.

NIE PRZEGAP! Aleksandra Mirosław pobiła rekord świata! Wspaniały wynik Polki

Aleksandra Mirosław zapowiada walkę o medal na Igrzyskach Olimpijskich

Polka nie otrzyma złotego medalu. Czekają ją starty w dwóch konkurencjach

Aleksandra Mirosław jest pierwsza w tabeli, ale tylko po pierwszej konkurencji. Przed nią jeszcze bouldering oraz prowadzenie. Niestety, Polka w tych konkurencjach jest nieco słabsza i ciężko będzie o zdobycie choćby brązu. Mimo to, Mirosław dokonała historycznej rzeczy. Gratulujemy!

Kim jest Aleksandra Mirosław? Sprawdź w naszej galerii!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze